Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy állás megpályázása...

Ha egy állás megpályázása után valahol elutasítanak, de később ők keresnek meg, hogy mégis behívnának interjúra, elfogadnátok, ha még akkor sem lenne munkátok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 11:11
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem. (Ez is tipikus ha ló nincs, jó a szamár is esete.)
Egyéb, leírom.
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Simán. Én voltam a második. Azaz én is tökéletesen megfelelek a pozícióra, csak a másiknak aznap jobban állt a haja, nagy ügy. Ebből nem csinálnék hiúsági kérdést, abból ugyanis nem lehet megélni.
2023. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha lenne munkám, akkor is. Ez egy beszélgetés, lehet, hogy van egy jó ajánlatuk.
2023. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam így. Behívtak engem és egy másik csajt (könyvelés), neki nagy mellénye volt és sokkal nagyobb önbizalma, végül őt vették fel. 1 hónap múlva újra megkerestek, hogy megvan még az állás, szeretnék-e menni? Mentem, és beváltam. Utána mondta egyszer a főnöknő, hogy azért vette fel őt, mert határozottabb, magabiztosabb volt, és utólag jött rá, hogy ez semmit nem jelent a szakma tudása szempontjából, hiába voltam én a halkszavúbb, szolidabb. Azóta is jó munkahely, nem bántam meg:)
2023. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
persze. ez nem büszkeseg jatek. mindenki az elonyeit nezi
2023. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom ha jeletkezek egy munkára miert nem akkor hivnak vissza miert 1 honappal kesobb?? De akkor viszibt naponta 50x hivnak
2023. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös: nem csodálom, miért nem tudod, ha nem fogod fel a helyzetet. Az elözöek mindent leírtak, olvasd el figyelmesen, hátha megérted.
2023. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Csak akkor fogadnám el, ha nem lenne más lehetőségem. Kényszerből.

Amúgy én utasítottam el így munkát, de addigra volt fix másik helyem. És nem hatott meg a korábban elutasító munkáltató rinyálása, hogy hát de nem találnak szakembert. Mondtam, hogy nem kellett volna engem elküldeni. Ennnyi.

2023. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez munkahely és nem szerelem. Sok oka lehet, hogy később hívnak be. Meg kell próbálni! Lehet a lóról kiderült, hogy pondró, és a szamár már egész jóképűnek hat ennek nyomán.
2023. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!