Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elméletileg munkaerőhiány...

Ha elméletileg munkaerőhiány van, akkor Mekibe, Burgerbe miért csak csinos fiatal lányokat vesznek fel?

Figyelt kérdés

És akkor még a nívósabb helyekről nem is beszéltünk, oda már modell külső kell kb...

Csúnyábbaknak vagy férfiaknak esélyük sincs még gyorsétterembe se bekerülni, annyira válogatnak. De akkor miért beszélnek mindenki, még ellenzékiek is munkaerőhiányról?



2023. okt. 19. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Minden mekiben, ahol valaha jártam, mindenütt volt tipikusan ronda fiú.
2023. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sem a Mekiben, sem a Burger Kingben nem tapasztalom az általad felvázoltakat.

Pesten kb bárkit felvesznek aki le tudja helyesen írni a nevét.

2023. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja a kulcsszó az, hogy "Pesten", itt vidéken már ez bőven elit munkának minősül, ahol 500 jelentkezőből válogatnak...
2023. okt. 19. 19:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Pesten én is láttam időset, férfit is, ott gondolom kevesebben jelentkeznek, ezért jó az aki jön..
2023. okt. 19. 20:02
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Első vagyok, vidéki Mekikről írtam. Szerintem teljesen átlagos egy mekiben a pattanásos, alacsony, hosszú zsíros hajú, ronda fiú, ahogy a kövér, színes hajú lány is.


Hogy téged nem vettek fel, nem azon múlt, hogy ronda vagy.

2023. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


Verjétek ki egymásnak sztem....

Vagy ez is te voltál?

2023. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A szakképzett munkaerőből van hiány. A mekibe nem kell szakképzettség.
2023. okt. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os, nem én írtam ki a másik kérdést, de látom másnak is feltűnt a helyzet.
2023. okt. 20. 14:19
 9/14 anonim válasza:
100%
Melyik mekiben vagy burger kingben dolgoznak csak csinos fiatal lányok?
2023. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig nem igazán láttam bomba külsejű dolgozókat a Mekiben sőt... De pl ruházati boltokban se, ott is inkább átlagos lányok vannak, mármint sok ilyen vékony szolis lányt látok ilyen eladó munkakörben, nincs a külsejükkel semmi gond, de azért messze állnak a modell külsőtől.
2023. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!