Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van másod állásod? Mi az? És...

Van másod állásod? Mi az? És mennyit tudsz vele keresni? Mennyi munkával?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Épületek erősáramú rendszerét tervezem néha besegítek a szerelésbe is, alap villanyszerelés, riasztó, kamera stb. A főállású melómban sok az üresjárat.

Nagyon változó a pénz, apróságokat 20-30 ezerért megcsinálok, néha bevállalok komolyabbakat 3-400 ezer.

2023. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

SBO-n dolgozok 2x12 órában hétvégén, szóval szombat, vasárnap.

Nem sokat, 80.000 Ft nettó.

Nem nagyon éri meg, mert túlságosan leszívja az energiámat, de főleg azért mert nem egy városban lakok és utaznom kell miatta.


Igazából az a legjobban a lehangoló az egészben, hogy sok értelmét nem látom a másodállásnak, ahhoz képest, hogy mennyi energiát kell beleáldozni.


Szóval, ha látnám, hogy azért csinálom, hogy 5 év múlva legyen egy lakásom, akkor oké. De itthoni viszonylatba azért, hogy legyen 2-3 nagy bevásárlással többem a hónapban, így elég furán hangzik.

2023. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök vagyok és másodállásban chip&dale-ként dolgozom. 1,5 Milla a kettővel összejön havonta.
2023. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-5 éve volt és heti pár órával kerestem 1-2 millió között évente. (Mondjuk 1-200 óra = 1-2 millió Ft, így értve) De mivel a főállásom változott, így most már inkább abban dolgozok. A vállalkozást leépítettem teljesen. Nem érte meg.
2023. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én a főállásom mellett magánban is tartok gyógytornát heti 2 délután-este, 6500 nettót kapok egy óráért. Változó, mert nemrég nyitotta egy ismerősöm a helyet és még nem bejáratott. Most volt egy időszak, amikor heti 6-ot tartottam, az a plusz összeg úgy 4 hét alatt jól jött
2023. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!