Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nincs a magyarországi...

Miért nincs a magyarországi munkahelyeken munkakultúra?

Figyelt kérdés
Itt leginkább a munkáltatók és a felettesek részéről.
2023. okt. 22. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van kultúra: felfelé nyalás, lefele taposás.
2023. okt. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ha még csak a "Pofad befogod, kuss van, engedelmes, nem gondolkodó droidokról lenne szó", de itt már a következmények nélküli, határsértő visszaélések, és főnök otthonról hozott problémák levezetése és szívatása is jelen van, mondván, hogy úgysem mer lelépni, fél hogy nem talál mást és nem él meg, ide van hát kényszerülve, mindent eltűr.
2023. okt. 22. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad a munkahelyen elmesélni, hogy hiteled van, milyen anyagi körülmények között élsz mert mindezzel zsarolhatóvá válik a munkavállaló.(pl. Túlórázás)

Több évtizedet éltem és dolgoztam külföldön. Magyarországon eddig csak multinacionális cégeknél dolgoztam. Nagyon jó munkahelyem voltak, vezetőség-, feletteseim külföldiek. Mindig csak a magasabb bérért váltottam. Most úgy alakult, hogy egy magyar kkv-nál dolgozom. Családi vállalkozás.Itt csak a fizetésem jó, minden többi rossz. Próbálják a Nyugatot utánozni. Van etikai kódex, dresscode, miheztartás etc. de úgy érzem, hogy megfulladok, börtönben vagyok. Nemtom meddig bírom ki. Általában minden nap e körül keringenek a gondolataim, ami rabolja a motivációm, teljesen leszív és elégedetlenné tesz.

2023. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert alapból a magyar utálja a szabályokat.
2023. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak szar helyeken meloztal
2023. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

13# Nem kell ahhoz hitel, elég lakásra gyűjteni, vagy albérletben élni, egyedülállóként gyerekkel. De el sem kell ezeket mesélni, ez a standard hozzáállás.


14# De a felettes magyar is.


15# De szinte állandóan és szinte mindenki? Nem csak én panaszkodok ám úgymond.

2023. okt. 23. 10:36
 17/17 anonim ***** válasza:

Mit mond a magyar főnök, ha rájön, hogy nincs veled szemben igaza?


Felettesnek vissza nem beszélsz!

2023. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!