Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kelet-Európában, USA-ban...

Kelet-Európában, USA-ban miért divat a náci/kommunista munkakultúra?

Figyelt kérdés

Ebben a dologban Kelet-Európa, USA megegyezik.

Vagyis, látástól Mikulásig dolgoznak az emberek.Az más kérdés, hogy az USA-ban sok pénzért.


Franciaországban például már jóval kevesebb órát dolgoznak az emberek.Hollandiában is meglehet élni napi 6 órás munkából is.

Tehát, az ottani társadalmak fejlődnek.Ugyanis, az életük nem csak a munkáról szól.


Az osztrákoknál, németeknél is terjed a heti 35-36 órás munkahét, vagyis napi 7 órás munkaidő.


2017. jan. 24. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem ez náci kommunista migránszsidó gyíkember munkakultúra.
2017. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert be vannak zsidulva a munkáltatók.
2017. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mert ott a teljesitményt fizetik. aki sokat dolgozik az sok munkát végezel (ez nem igaz). Ahogyan Sztahanov is aki 3000%al túl teljesíti a tervet.Az máskérdés,hogy akkor tervet akkor megemelik ujjabb 3000%al.


a többiek,nyugat eu. rájöttek arra hogy az elégedett,nyugodt munkás többet termel,kevesebbet hibázik mint egy stresszes fáradt munkás.de valamiért ez nem számit az usá-ban.

2017. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki keveset dolgozik, az egy lusta komonista!


Kb. ez az indok mindkét helyen. Aki jólétet akar mindenkinek, az egy mocskos komonista és punktum.

2017. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja ez a logika kikezdhetetlen. A lusta komcsi dánok jólmélnek napi 6óra munkával.

Ahogy a szorgos amcsik is napi legalább 8órával. De itt ott simán meg van a 12.

2017. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy gyűlölöd a munkádat.


Pincér vagyok és a heti 50 órás munkahét a jellemző nálam.

Imádom! Szeretek pörögni, az emberekkel foglalkozni (minden rossz tapasztalat ellenére)

Én 90%-ban nem úgy kelek fel, hogy "ba zmeg, ma is be kell menni dolgozni", hanem hogy kicsit még várom is, de legalábbis nem tekintem nyűgnek


Az lenne a normális, hogy olyan fajta munkát választasz magadnak, amit szeretsz. Még ha érettségid+szakmád van, akkor is rengeteg fajta lehetőséged van.

Én a gyerekeimet is arra fogom okítani, hogy jöjjenek rá arra mi az amivel igazán foglalkozni akarnak és csinálják azt.


Nem vagyok munkamániás mert a munkánál jobban már csak a szabadidőt szeretem, de dolgozni is egyszerűen csak jó.

28/F

2017. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy. De én nem tudom azt csinálni amit szeretnék nem azért mert hülye vagyok hozzá hanem azért mert testileg alkalmatlan. Így bármi mással kell foglalkoznom valamenyire utálni fogom.

Vagy ami ismerősömmel van,ő nem tudja mivel szeretne foglalkozni,volt vagy 20féle munkája suli befejezése óta és egyik sem tetszett neki.

Nyilván örömmel dolgoni jó,azbis is jó ha legalább megfizetnek,de ahol egyik sincsmeg ott mitkezedesz magaddal?

Meg ha otthon gondok vannak akkor miértne dolgozz napi15órát legalább nemvagy otthon...

2017. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!