Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok 19 éves korom óta egy munkahelyen dolgoztam az egészségügyben de most vàltottam màs munkahelyre mentem kórhàzból idősek otthonába. Sajnos azt érzem hogy mint ha levegőnek lennék nézve kicsit néha lekezelő màskor pedig mint ha ott sem lennék kiközösítve érzem magam. Mint ha kezdő lennék. Közvetlen ember vagyok mindig is az voltam szeretem a humort szeretek beszélgetni de most valahogy zátonyra futottam mert olyan érzésem van hogy kezdem bànni a döntésemet. Azt érzem hogy nem vagyok elfogadva bàr még egy hónap sem telt el. Fog ez szerintetek változni? Vagy mi lenne a jó megoldás mert csak magamban őrlődök
2023. okt. 29. 17:27
 1/3 anonim válasza:

Azt fontos leszögezni, hogy ez nem a te hibád! Látatlanban ugyan, de a tapasztalataimra támaszkodva arra tippelnék, hogy a kollégák vannak rossz emberekből összerakva. Amikor egy munkahelyre érkezik egy új kolléga, és a többiek ok nélkül kiközösítik, ott nem az új emberrel van a probléma.


A régiek egymással nagyon összetartóak, de egyben rosszindulatúak és ostobák is. Az ilyen ember fejébe nem lehet belelátni. (Ha meg is lehetne tenni, nem látnál át a sötétségen). Valamiért első látásra eldöntötték, hogy téged utálni kell, és a tapasztalat, hogy ha megnyered a Béke Nobel-díjat, akkor is gyűlölni fognak. Lehet, az a bajuk, hogy kórházból jöttél, és összesúgtak egymás között, hogy biztos többnek hiszed magad náluk. (Ami magyarul annyit tesz, hogy ŐK senkinek érzik magukat melletted).


Ha nem változik a helyzet, akkor előfordulhat, hogy van igazság abban, amit írtam és inkább elmennék onnan, mielőtt tönkretesznek téged!

2023. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszt. Nem tartom többre magam mert nem. Igyekszem beszélgetni de pàran annyira alpàri bunkó stílusban beszélnek még egymàssal is hogy nekem kellemetlen ja és nőkről van szó. Ezt az évet december végéig megvàrom de ha addig sem fog változni akkor itthagyom. Úgy érzem magam mint aki két szék közé esett a kórhâzból nem haraggal jöttem el hanem az élet hozta így.
2023. okt. 29. 18:00
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Költözz falura, kérdező. Ott még évek múlva is csak egy "gyüttment" leszel. Így van ez a munkahelyek esetében is. Idő kell,míg elfogadnak.
2023. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!