Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annyira kétségbe vagyok esve...

Annyira kétségbe vagyok esve hogy nem talàlom munkàt. Leírjam jelentkezéskor hogy szorult helyzetben vagyok vagy ne alàzkodjak még ennyire?

Figyelt kérdés
Apàm elhunyt 1 éve. Sajnos 0-24-ben àpolni kellett mivel Demens volt közben. Anyukàmnak a mellràkja romlott,amit addig titkolt ..... végül Apàm halàla utàn 4 hónapra közölte ,hogy beteg. Ezt követően vizsgálat sora jött ,illetve tavaly nyàron leamputàltàk a mellét. Egy kis idő utàn megkezdte a kemót. Annyira összejött mindent szétcsusztam hogy végül novemberben kezdtem intenzíven munkàt keresni. Tartottam attól hogy Anyàmat a kemó miatt àpolni kell nem tudtam Apàm utàn pozitív lenni.Volt hogy olyan hely ahovà behívtak volna dolgozni sajnos apàmnàl nagyon rosszra fordultak ekkor a dolgok. Jelenleg hiàba jelentkezem pl oda is nem hívnak be. Persze voltak megkereséseim. És màr külfödre is nézelődöm ,de megint keresnek erre a helyre és már annyira kétségbe vagyok esve,hogy nekem semmi nem jön össze ,hogy egy hajszàl vàlaszt el hogy leírjam mindezt jelentkezéskor. Tudom szánalmas és ,ha megtenném rohadt kellemetlenül érezném magam.
máj. 23. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
96%

Igazából az ilyen sajnálkozós szövegekkel nemhogy nem javítod, hanem egyenesen rontod az esélyeidet. Senki sem fog sajnálatból felvenni, csak mert kellene a pénz.

Inkább minél tömörebb formában szedd össze a jelentkezés szempontjából releváns képesítéseidet.

máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!