Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyárban dolgozni?

Milyen gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Előzmény:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Okt kozepen visszajottek UK-ba, jelenleg onkentes munkat vegzek nov 7-ig de gondolkozok, hogy visszamegyek Mao-ra es valami gyari munkat megprobalni Debrecenben vagy Budapesten?

Kerdesem az lenne, hogy milyen gyarban dolgozni, tapasztalatok? Van olyan ahol 2 muszak lenne vagy a legtobb 3 muszakos? Pesten mennyi a netto fizu? Ha ott kiveszek albit akkor mennyire jovok ki kb? Kiadasok stb.



2023. okt. 30. 12:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ugy ertem okt kozepen jottem vissza UK-ba
2023. okt. 30. 12:16
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kint keresel gyári munkát?
2023. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

En pont gyarban dolgozom jelenleg, es Angliaban.

Biztos vagyok benne, h mind a penz, mind a korulmenyek szempontjabol jobb itt kint.

Milyen onkentes munkat vegzel? Ga nem vagyok tul indiszkret, engem is erdekelne.

2023. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
pokoli
2023. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Szenvedés.
2023. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyere vissza. Ha nem is Angliában de legalább Hollandiában keress valamit, itt csak rabszolgaság, munkanélküliség és éhbér van. Én januárban tudok csak sajnos lépni innen de már alig várom.
2023. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok
2023. nov. 1. 15:21
 8/23 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező sztem te nem vagy teljesen százas és ez már a linkelt előző kérdésedből is lejön. Semmihez nem értesz igazán és nem is érdekel semmi, nem is akarsz sehova fejlődni. Az előző kérdésedben még ügyfélszolgálatos akartál lenni mert gyárban nem akarsz dolgozni, most meg jössz azzal, hogy hazajössz, hogy gyárban dolgozhass, mikor angliában élből a többszörösét kereshetnéd ugyanolyan gyári munkával mint itthon. Ezt az önkénteskedést sem igazán értem, hogy az miért jó de mindegy, biztos értelmes lehetsz.
2023. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tartsd meg magadnak a beszukult, kicsinyes felfogasodat.
2023. nov. 1. 20:34
 10/23 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
nov. 8. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!