Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem akar szorosabb...

Miért nem akar szorosabb barátságot az új kolléganőm, ha ilyen jól megvagyunk?

Figyelt kérdés

Tök összehaverkodtam egy új kolléganővel, oké én férfi vagyok de mondtam neki hogy úgy nem szeretnék tőle többet de ezt tudjuk is.

Munkahelyen tök jókat beszélgetünk nevetünk stb. de ennyi...munka kívül mintha nem akarna közeledni felém Messengeren nem ír, néha én írok arra válaszol ennyi.. munka kívüli programot még nem mertem mondani neki. Nincsen családja gyereke egyedül lakik


2023. okt. 30. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mennyi idős vagy, de tisztára úgy viselkedsz, mint egy kamasz. Már bocs.
2023. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyan jól megvagytok, miért nem őt kérdezed meg?


Egyébként lehet, nem szerinte annyira nem vagytok jól meg... mármint minden ok, de elég, ha feldobjátok egymásnak a munkaidőt, és kész.

2023. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Miért azért mert barátokat szeretnék, ugyanis nagyon kevés a barátom...
2023. okt. 30. 23:14
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Hogy én ezt mennyire utálom... Na, ezért próbálok most már minél udvariasabb és kellőképp távolságtartó lenni. A világból ki tudtok kergetni, az olyanok, amilyen te is vagy, kérdező! Tök jó, hogy elvan veled, van kivel lenni munkában, meg ha már egy hajóban sínylődtök, miért is kellene egymással rosszban lenni, de basszus, miért akarsz többet, ha ő nem? Munkaidőn belül van igénye rád, utána nincs, mert mehet a dolgára, lehet a barátaival, akivel akar. Kvázi mindenkivel jól kijövök, könnyen megtalálom az összhangot egészen addig, amíg nem akar barátkozni velem, mert jól kijövünk, jókat nevetünk, és akkor már jön a messenger és a programok... Onnantól meg én vagyok az okádék, hogy csak munkaidőn belül. Egy hajóban eveztek, semmi több. Kedves kollégái vagytok egymásnak, ennyi. Őszintén megértem, hogy több barátot szeretnél, és hogy ez nagyon nehéz, de ez a nő kellőképp elég üzenetet adott neked, hogy ő nem akar a barátod lenni. Ettől még beszélgethettek jókat és tartalmasat, komoly témákat feszegetve, és nevethettek, de ez valószínűleg soha nem lesz bartság. Kollégák vagytok, akik elütik az időt és jobbá teszitek egymás munkaidejét, utána mindenki a maga útjára. Vagy ha mégis, akkor magától kialakul, úgy fogja érezni, és akkor észre fogod venni, hogy viszonozni akarja, talán magától felajánl valami programot.
2023. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért mi kell még akkor a barátsághoz, nem elég az hogy valaki jól megérti egymást, mitől lesz akkor valaki barát?
2023. okt. 30. 23:44
 6/14 Kitana. ***** válasza:
92%
Lehet túl sok vagy neki és túl gyorsan akarsz mindent. Az egy dolog, ha jól elvagytok bent, de attól még, mert kapcsolata, családja nincs, gondolom neki vannak barátai és egyelőre velük foglalkozik a szabadidejében. Veled meg úgyis találkozik minden nap. De ha annyira jól elvagytok, akkor adj időt a dolognak, hogy kialakuljon magától. Ha ő is bír téged, akkor lehettek barátok idővel. Nekem is vannak régi munkahelyekről barátaim, de senkivel nem két hét alatt lettünk öribarik.
2023. okt. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

"Miért mi kell még akkor a barátsághoz"


Hogy a barátod akarjon lenni.

2023. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
A munkahelyen kenytelen ott lenni. A szabadidejenek viszont mar az ura akar lenni. Amit meg tok jonak erzekelsz, siman lehet egyoldalu.
2023. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Sokféleképpen kialakulhat barátság. Erre nincsen egy leírás.
2023. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Erre nincs recept. A lányok ránézésre eltudják dönteni, hogy akarnak-e tőled egyáltalán valamit. Ez a csaj pedig szemmel láthatóan nem akar. Fogadd el, ne ronts a helyzeten. Az lesz a vége, hogy felmondd vagy átrakatja magát máshova.
2023. okt. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!