Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem azt, hogy sok...

Miért érzem azt, hogy sok hölgy aki csak barátkozni akar velem igazából nem is barátságot szeretne csak kihasználni akar és lelki szemetest keres?

Figyelt kérdés
Sajnos ez tapasztalat! Főleg csak akkor keres ha ki kell magát panaszkodnia vagy segítsek neki valami munkában! De olyan hogy csináljunk pl közös programot olyan soha! Vagy ha nekem van esetleg valami valós problémám és segíteni kellene akkor sehol nincsenek!
2023. okt. 6. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mert te vagy az az ember akin látszik hogy egy rendes alak, aki bármikor segít nekik önszántából is. Nekem az egész életem ilyen, oké? Tudom mit mondok, velem már a családom is ilyen. De nem is ez a legszomorúbb benne, hanem hogy megteszik ezt bárhol és bármikor.
2023. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Én is ilyen voltam míg egyszer besokalltam és mondtam meg a lóf***t!

Akkor inkább már maradjak egyedül, de ilyen "barátok" nem kellenek. Se férfi, se nő.

2023. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát amíg hagyod nekik, addig sokaknál pontosan ez fog történni. Elmennek a határokig, nem veszik észre magukat. Ha nincsenek határaid, bedarálnak teljesen a saját érdekeikre. De nem feltétlen kéne hagynod. Állj ki magadért, húzd meg a határaidat.
2023. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Volt már ebben tapasztalatod, vagy csak előfeltevést használsz?
2023. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Noknel ez az uritesi kenyszer van. Annyira mas a ket nem. Altalanossagban ferfiak a szexet kulon tudjak valasztani a vonzalomtol, noknek meg a lelkukben rendszeresen felgyulo infotol kell megszabadulniuk.

No vagyok, es sok ilyet magamon is utolag latok csak. Onnan nezve nem ugy tunt, hogy ez rosszat teves a masikkal.

2023. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Négyes, az első mondata az hogy ez a tapasztalata. Miért szarod le hogy elolvasd a kérdést?
2023. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván azért érzed ezt, mert ezt tapasztaltad.

Nem jelenti azt, hogy minden társkereső panaszfalnak tekint téged.

Akik a neten keresztül ismerkednek, többségüknek megvan az előélete, traumája, ami miatt nem a valós életben próbálkozik.

Ezért lehet, hogy nagyon rossz taktikával a saját negatív történeteivel indít.


Kerdés: vajon te nem teszed-e ugyanezt?

2023. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!