Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment diplomával mit dolgozhatok?

Figyelt kérdés

Akárhányszor megkérdezik milyen diplomám van, csak annyit tudok mondani, hogy gazdálkodás és menedzsment, azaz közgáz, de hogy ezzel mit is dolgozhatnék azt nem tudom. A pénzügyeseknek pl.: konkretizálva van, a marketingeseknek is. Úgy érzem csak nekem nincs konkretizálva és nem találom a helyem. Igaz sok mindenbe belátást nyerhettem a szaknak hála, leginkább a SAP tetszett + jól kezelem az excelt, wordot, power pointot.

Milyen munkakörbe tudnék elhelyezkedni, lehetőleg olyan érdekelne, amik lefedik a fentieket.



2023. okt. 31. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan elvégeztél egy gazdmen diplomát, és fogalmad sincs a karrierlehetőségekről? Fogalmad sincs, hogy milyen munkakörökre lennél alkalmas? Ez nem egy csomag valamit, amit megveszel a piacon, és otthon derül ki, hogy fogalmad sincs, mire jó... eleve, általában az ember úgy áll neki a diplomának, hogy van vele valami konkrét célja. De ha esetleg nincs is, az évek alatt akkor is lát-tapasztal annyit, hogy az évek során kialakul benne egy kép a munkaerőpiacról, és az abban elfoglalt helyéről.

Soha nem nézegettél álláshirdetéseket?

Nem voltál duálisos?

2023. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Például bármilyen cégnél bármilyen irodai munkát az adott cég gazdasági osztályán. Ha kell majd specializálódnod, akkor azt elvégzed valami céges tanfolyamon esetleg levelezős másoddiplomás képzesen.
2023. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3%
Ha szerencséd van a Meki, kfc keres krumplisütőt.
2023. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!