Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor kitalálták, hogy...

Amikor kitalálták, hogy mennyit és hogyan kell dolgozni, akkor biztosak voltak abban, hogy ez így jó?

Figyelt kérdés
Sose voltam táppénzen. Nem azért, mert ne lett volna rá alkalmam, csak egyszerűen nem tehetem meg, hogy a táppénzzel való negatív hatásokat beválaljam. 12 éve vagyok a munka világában. Egyedül tartom el magam. Nincs senkim. Mindig is csak én voltam. De mostmár úgy érzem, hogy a folyamatos évek óta tartó túlóra és dolgozást már nem bírom. Fáradt vagyok állandóan. Igazából nem ad nekem a társadalom semmit se ahoz, hogy jól érezzem magam. Úgy érzem magam, mint egy gép. Ti hogy léptetek túl az életközepi válságon?

2023. nov. 3. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik kitalálták, azokat semennyire nem érdekelte, hogy a munkásnak ez jó-e vagy sem. Akik azóta kitalálhatnának mást, azokat se érdekli. :(
2023. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkakör cég váltás és fejlesztő hobbik sport ajánlottak .
2023. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem (persze ez csak saját vélemény) sokan a depressziójukat és a sivár életüket a munkára fogják, pedig valójában ez nem igaz.


Nem vagyok munka alkoholista, rettentően tudok élvezni egy 2-3 hetes szabadságot. Viszont az hogy fáradt vagy és nem érzed jól magad, annak semmi köze a munkához (feltéve, hogy nem mérgező munkahelyen dolgozol).


Azért vagy fáradt és rossz kedvű, mert semmi hobbid nincs, ahogy párkapcsolatod sem. Ha holnaptól nem kellene menned dolgozni fél évig, nem sok minden változna.


Ezt már csak azért is tudom, mert voltam én is így 3 évig, hogy állandóan szar kedv és fáradság, a munka volt az utolsó amire vágytam. Kijöttem ebből az állapotból (hát ez mondjuk melós, például el kellett járnom sportolni, tehát találnom kellett valamit, amit jól eső érzéssel csinálok), most is ugyanúgy örülök, ha letelik a munkaidő, de nem vagyok depressziós és rossz kedvű mert reggel fel kell kelnem és el kell mennem dolgozni.


Szerintem nem a munkához van ehhez köze.

2023. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de "csak" 7 évig. Elkezdtem futni, elmentem más munkahelyre, lett kapcsolatom, és azóta minden jó.
2023. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

3

Megmagyarázza, hogy nem a munkától vagy fáradt 🤣🤣🤣

A baj ott kezdődik, hogy annak, ako valóban dolgozik, nem csak az íróasztalnál tehénkedik, annak rohadtul nincs energiája társat ketesgélni meg sportolni, miután a napi melótól lóg a bele.

2023. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5


Hát ez most nem jött be, tekintve hogy építőiparban dolgozom.


De szép próbálkozás volt.

2023. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk vmi sport tényleg nem ártana.

De a munkahelyem sz@r. Annyi, hogy régóta csinálom és eddig nem is fizetett rosszul. Viszont mostmár annyira nem jó a fizu se. A légkör se jó.

Nem tudom. Vmi képzés jó lenne csak semmi életkedvem nincs se a mozgásra se a tanulásra. Sokszor főzni se akarok. Képes vagyok hónapokig gyors megoldásokkal ellenni. Igazából aludnék egész nap. Vagy feljövök netre. De ez is untat és fáraszt.

2023. nov. 4. 01:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez akkor kezdett oldódni, amikor reggel-este 1g kreatin bedobálása és a kávézás minimális élhető mennyiségre szorítása napi rutin lett. Ja, és kicsapni is csak amikor jár a keksz, kivéve atom stresszes, kevésbé fizikás periódusok, olyankor jobb, mint bármit szedni rá.
2023. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!