Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet Valaki ilyen...

Hogy lehet Valaki ilyen figyelmetlen a munkajábán?

Figyelt kérdés
Autókereskedésben voltam. Egy Lancia Grand Voyager-t néztem ki. Az ára "borsos" volt, de az összegem meg volt rá. Az eladó a IV.kerületben ment egy kört, majd megálltunk. Nem tudtam, hogy ez tolóajtós model, Ő meg nem szólt, és az ajtót Rámhúzta😡. Nem sérültem meg, de közel volt.

2023. nov. 3. 21:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A jobb mutatóújjra. Ez Kinek a hibája?
2023. nov. 3. 21:57
 2/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul KÖZÚTON történt.
2023. nov. 3. 21:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem sérültem meg, de közel volt"

Tehát nem történt semmi. Gondolom, ott meg sem mertél mukkanni, most meg itt picsogsz, hogy majdnem hozzád ért a tolóajtó.

2023. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszálláskor hogy nem láttad, hogy tolóajtós?🤔
2023. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sérültél meg, akkor senkinek sem a hibája, hiszen semmi sem történt. Ráadásul mi köze ennek ahhoz, h közúton nem történt semmi? Csak mert nagybetűvel írtad, ezért gondolom ez egy fontos info a storyban.
2023. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#3 mit vársz valakitől, aki egy Ladát néz ki magának? Ladát senki sem néz ki. Azt akkor vesz valaki, ha már semmi mást nem tud venni.
2023. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az egész érthetetlen.

1. Hol tartottad a jobb mutatóujjadat?

2. Hogy lehet kinézni egy autót, ha még azt sem tudod, hogy tolóajtós?

2023. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7-es

Szia!

Háát, elég felelőtlen vagyok. Az újjamat az autóra helyeztem nem tudom hogyan, valahogy berögzötten, tudatalatt.



Azt gondoltam, hogy ez olyan mint a többi családi autó. Nem tudtam, hogy az 5-ös Mazdán kívül létezik másik tolóajtós kocsi is. Vásárlás előtt pedig erről nem tájékozódtam, az interneten se néztem meg teszt videókat. Megvolt rá az összegem, és hirtelen megláttam egy kereskedésben. [ Nem kimondottan Lancia Grand Voyager volt az álomautó]- hanem bármilyen MPV. Lényeg hogy 7 üléses legyen. De megvigasztal,hogy màr a birtokimban van.

2023. nov. 4. 07:28
 9/17 A kérdező kommentje:
*birtokomban
2023. nov. 4. 07:29
 10/17 anonim ***** válasza:
De az én 4-esemre még nem válaszoltál, és én még mindig nem értem. Azt írod, hogy mentetek egy kört az eladóval, és kiszálláskor majdnem az ujjadra húzta az ajtót. Beszálláskor hogy a fenébe nem láttad, hogy tolóajtós?
2023. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!