Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Határozott idejű szerződés...

Határozott idejű szerződés esetén mekkora eséllyel rúgnak ki?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa helyem van. Személyzetis vagyok, és példa olyan dolgok miatt üvöltöznek velem szó szerint, hogy xy-nak miért nem készítettem még elő a dokumentumokat egy kérvényéhez? 1 hónap múlva van a beadási határidő, két nap alatt megvan.... Szóval teljesen nonszensz dolgokba kötnek bele általánosan.
2023. nov. 4. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a helyen úgy látom jó eséllyel. Előbb hagynám ott őket, minthogy kitennének... valószínűleg az első ilyen üvöltözés közben. :)
2023. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs más jelenleg. Egész jól fizet, csak emiatt maradnék. Volt már gáz helyem, megszoktam. Bár az egyik kisfőnök, aki hallotta az egyik ilyen óbégatást, megjegyezte, hogy azt hitte, hogy másnap már be sem fogok jönni.:D

Szerinte egyébként nem kell félnem.

2023. nov. 4. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szerződés végén rúghatnak ki. Már hogyha túl vagy a próbaidőn.
2023. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azon már négy hónapja.
2023. nov. 4. 20:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem. Anyagilag most betenne eléggé.
2023. nov. 4. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
5: Előtte is kirúghatnak, de akkor egyben ki kell fizetniük a hátramaradó hónapokat. Kivéve persze, ha fegyelmivel rúgnak ki.
2023. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van eszük, megvárják amíg lejár a szerződésed, csak utána tesznek ki.

De végülis mikor jár le?

Mert nem mindegy, hogy pl most decemberben, vagy csak mondjuk másfél év múlva.

2023. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jövő július 31-ig kötöttük meg.
2023. nov. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!