Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan,hogy sokáig...

Volt már olyan,hogy sokáig tűrtél csendben munkahelyeden majd egyszer csak eldurrant az agyad fogtad magad és felálltál munkavégzés közben és ott hagytad szónélkül és többet nem mentél dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen nem volt, olyan volt hogy beadtam a felmondásom, szoltam hogy többet nem megyek és a felmondásomba beleirtam mekkora g--- a főnök
2023. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Olyan még nem volt. Olyan viszont igen, hogy egy rakás kolléga csesztetett engem, bullying szinten. Egyszer a területi igazgató, akitől mindenki fosott, mint a fene hívott telefonon, hogy valamit elrontottam és balfa-szkapitánynak hívott, nekem meg erre tele lett a hócipőm, és azt mondtam, hogy néze, valóban hibáztam, elnézést kérek, ha akar kirúghat, de ezt a hangnemet még tőle se tűröm el. Rögtön elnézést is kért, később még le is jött, és személyesen is elnézést kért. Sőt az egyik üzlet üzletvezetőhelyettesévé akart tenni, de nem vállaltam, mert sem a szükséges szakmai tapasztalatom nem volt meg, sem a kollégák előtt az alaptekintélyem, így a vezetés pláne nem ment volna, és amúgy sem vagyok egy vezetőtípus.
2023. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, volt ilyen.
2023. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
89%
Csak ilyen volt! 😆
2023. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Volt és még lesz is ha nem tudnak emberi módon viselkedni a munkaadók.
2023. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1* majdnem volt. De olyan már megtörtént, hogy aznap reggel beteget jelentve nem mentem inkább be.
2023. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Felmondás nem, de olyan volt többször, hogy inkább felálltam és lesétáltam körbenézni a területemen, beszélni a beosztottaimmal vagy ilyesmi. Vezetőként nem küldhetek el mindig mindenkit a francba bármekkora idióták is. Kicsit foglalkozom mással, aztán higgadtabban, választékosabban küldöm el a francba
2023. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
És mi lenne, ha ehelyett inkább kiállnál magadért, és elmondanád, mi a problémád? Egy normális helyen ezt meg lehet beszélni. Ha meg nem, akkor mennék el, de nem úgy, mint egy hisztis kisgyerek, hanem méltósággal. Ha csak az emberek fele kezdene el kommunikálni a másikkal, ha valami baja van, akkor kevesebb paraszt lenne ezen a világon. Nem véletlenül mondják: Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.
2023. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8.

Azért elég durva, hogy van egy benyomásod, és még véletlenül sincs annyi bizalmad az emberek felé, hogy azt feltételezd, hogy mindezeken már túl van. A beszélgetésen, a normális kommunikáción, a bajai elmondásán. Ez csak akkor működik, amikor mindkét fél jó állapotú. Bizony vannak helyzetek, amikor csak abból ért a másik, amilyen ő maga is.

3-as voltam.

2023. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha a f***fej fonok 1 ev utan se fogja fel hogy mi a baj akkor onnan le kell lépni a g***be
2023. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!