Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rúgtak már ki,azért mert nő...

Rúgtak már ki,azért mert nő vagy ? És jelezztél egy kellemetlen szituációt?

Figyelt kérdés

Nos 7 éve vagyok raktáros targoncavezető nő.


2 hónapja kerültem egy céghez ahol már az első héten jobb teljesítményt produkáltam mint azok akik 2-3 éve ott vannak, stabilan tartok egy szintet,őszintén nem direkt csinaltam,hogy kiszúrjak a többiekkel, egyszerűen csak ennyit számít az a sok év tapasztalat,plusz teljesítménybérben is van mindenki ha kiszedsz adott mennyiségű árut plusz X összeggel több jár ami nem kevés,munka van bőven szóval nem az van,hogy más ne tudna teljesíteni.


A munkahelyen csak én vagyok nő.


Az utóbbi 3 hétben nagyon rám szállt pár ember az elején nem foglalkoztam vele, mondván mindenkinek lehet rossz napja, majd ez tovább fokozódott ezért oda mentem a raktárvezetőhöz és megkérdeztem,hogy van-e velem valami probléma a személyemmel vagy a munkámmal? ...de nincs,minden oké és hogy nem kell azokkal a hülyékkel szólni...

Próbálnak rajtam fogást találni,de mivel jó munkát végzek így elég nehéz nekik ...

csütörtökön ez odáig fajult,hogy már le hülye állatoztak egy kis apró figyelmetlenség miatt.


Én már ezt nem hagytam szó nélkül ezért jelentést tettem a nagyfonok előtt ,mindent kitaláltam úgy voltam vele,hogy ha már utálnak azok akik rám szálltak,akkor most legalább adok is rá okot,mert eddig semmi okuk nem volt utálni.


A nagyfonok elégedett velem és azt mondta mindenképp beszélni fog a többiekkel,engem hazaküldött csütörtök, péntekre.


Őszintén nagyon ideges vagyok és félek,mert fontosabb a munkám minthogy kirúgjanak.Nem tudom mire számíthatok.


Valakinél volt hasonló szituáció?

Helyesírásért bocsánat hangalapon bediktáltam a mondatokat.



2023. nov. 5. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kirúgnának. Ha viszont ilyen a stílus azon a munkahelyen, akkor arra sajnos számíthatsz, hogy a bunkók még köcsögebbek lesznek veled ezentúl.
2023. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem veszíted el az állásod. Az ilyen éretlen f*szfejek nagyom feltudnak idegelni.
2023. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy stréber vamzer. Mindenki ilyen munkatársra vágyik. :)
2023. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Csak a szokásos proli magyar hozzáállás. Mindenhol hozzák a kretén formájukat, mert jobbat nem tudnak felmutatni.
2023. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy nem
2023. nov. 5. 16:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos velem egyszer már előfordult,azzal a címszóval lettem elküldve, hogy nem vagyok csapatjátékos
2023. nov. 5. 16:25
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vamzer

Hónapokig hagytam,majd jelentem,majd újra hagytam

Aztán már oda mentem az illetőhöz személyesen,hogy mi a pontos problémája velem,mert láttam és hallottam ahogy lehülye állatozot válasza annyi volt ja bocs ez van


Igen akkor ja bocs ez van én meg mentem a nagyfonokhoz bocs ...

De attól még ideges vagyok

2023. nov. 5. 16:27
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

A kérdésedben még azt írtad, 2 hónapja vagy csak itt.


Amúgy meg, hogy jön ide az, hogy nő vagy?


Egy kicsit támasszuk már meg ezt a sztorit! :)

2023. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

El fogják érni hogy kiutáljanak onnan.

A férfiak ugyan olyan hisztis áskálódó pitsák, mint amivel a nőket szokták megvádolni.

2023. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Úgy hogy sok helyen ért már diszkrimináció nem csodálkoznék rajta ha itt is ez lenne


Az hogy ha egy nő jobb valamiben mint egy férfi az illető kiherélve érzi magát.

2023. nov. 5. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!