Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » NAGYON kínos szituáció?💀

NAGYON kínos szituáció?💀

Figyelt kérdés

Szóval békésen utazok a villamoson, és jön egy ellenőr. Volt is berletem, de az azonosító nem volt ráírva, elfelejtettem ezért megbüntetett. De iszonyat bunkó volt velem, alig engedte hogy leszálljak ott ahol kell, a személyimet elvette, alig adta vissza, a bérletemet is elvette na azt meg vissza se adta, hülye kérdéseket tett fel, én meg összezavarodtam és alig bírtam egy normális szót kinyögni, az egész villamos engem nézett és rohadt megalázó volt.🤡🤡🤡🤡🤡🔫 Biztos totál hülyének néztek... Meg az ellenőr is. Olyan kínos volt az egész, hogy lépjek ezen túl?

Kérlek írjatok valamit, szeretnék egy kicsit megnyugodni



2022. márc. 8. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen, hogy totál idegen emberek mit gondolHATtak rólad...

SOha az életben nem fogsz velük újra találkozni....

2022. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Adok pár tanácsot.

1- Személyi igazolványt nem vagy köteles odaadni neki. Persze azzal fog fenyegetni, hogy rendőrt hív, te meg közöld, hogy nyugodtan hívjon, neki odaadod a személyidet. Ha adatokat akar leírni, akkor megmutathatod a személyidet, hogy kiírja, de nem adod a kezébe.

2- Az ellenőr 1 kérdést tehet fel: - érvényes jegye vagy bérlete van??

Más kérdést nem tehet fel. ÍGy nem vagyok köteles válaszolni a kérdéseire.

3- Minden ellenőrnek van azonosító kártyája amin rajta van a teljes neve. Legközelebb ha bunkó, akkor te nyugodt hangon kérd meg, hogy mutassa meg az ellenőri igazolványát, mert szeretnéd a nevét felírni, majd hivatalos panaszt tenni.

4. Büntetési csekket amit kaptál a személyesen az irodában betudod fizetni. Ott panaszt tehetsz, hogy az ellenőr az érvényes bérletedet elvette.

Ha jól emlékszem az ellenőrnek alá kell írnia, a büntetési papírt amit átadott neked. Ha rajta van a név, és tudod hány órakor, melyik járaton történt az esemény, akkor írásban tegyél panaszt az ellenőr ellen az ordenáré viselkedése miatt.

Ennek az eredménye az lesz, hogy az ellenőr elesik a havi prémiumától. vagyis nem kap bónuszpénzt.

2022. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Láttál már ilyet máskor, hogy ellenőr megbüntetett valakit? Gondolj arra te mit gondoltál akkor a szituról, az emberről akit megbüntetett. Most gondolj arra, hogy azt az embert ott, akkor, illetve később, amikor leszállt, vagy délután mikor ment hazafelé mennyire érdekelte, hogy te ott a villamoson mit gondoltál róla. Gondolom megvannak a válaszok, hogy nyilván semennyire és kb. azt se tudja, hogy a világon vagy, nos fordítva, most azok az emberek akik utaztak melletted már rég azt se tudják te élsz-e vagy halsz-e.
2022. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Csak megnyugtatásként, engem egyszer egy jó tömött buszon talált meg az ellenőr. Külföldön történt, ott ilyen utazási kártyáink voltak, amiket minden alkalommal le kellett csippantani a sofőrnél. Mikor felszálltam a buszra, még érvényes volt a kártyám, azonban mire jött az ellenőr, addigra pont lejárt, és mikor odaadtam neki hogy ellenőrizze, csak azt látta, hogy le van járva. Mivel nem voltam olyan jó angolból, perceken keresztül tök hangosan makogtam az ellenőrnek egy csomó ember előtt, hogy elmagyarázzam neki, hogy hát de én nem blicceltem, ő meg tök hangosan kiabált nekem vissza :D
2022. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor légy nyugis, vegye fel az adatokat, amit kell, aztán nincs mit tenni, a büntit befizetni. Időben írd fel a szükséges azonosítót, ebből az esetből ezt vond le következtetésként, és lépj ezen tovább.
2022. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A személyidet NEM vagy köteles kiadni a kezedből.
2022. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!