Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként ti is kirúgnátok az...

Főnökként ti is kirúgnátok az ilyen fiatalabb mísz férfi munkaerőket?

Figyelt kérdés
Telekomban intézem az ügyeket, 3 különböző helyen voltam ahol nagyjából 27-35 éves "fiúk" olyan életunt arckifejezéssel, kommunikációval fogadtak, hogy majdnem megszóltam őket. Aztán visszafogtam magam, hogy ne balhézzak már. A munkát elvégzik na de így az ügyféllel..
2023. nov. 8. 05:27
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Inkább nőket szoktak ilyen pozícióba rakni, ők valahogy bokorállóbbak az emberekkel.

Pasasként sosem bírtam a pali eladókat, bár ahogy elnéztem, sokuk a nőkhöz is ritka gyökér.

2023. nov. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomószor találkozok különböző ügyintézéskor flegma, lekezelő női munkaerővel is. Szóval mindkét nemből olyat raknék oda főnökként, aki alkalmas ilyen feladatra. Nőknél nem az kéne legyen a választás szempontja, hogy ez jó lesz, mert csinos, azt annyi elég. Mert azok a legbeképzeltebbek sokszor, hogy egyszerűen én érzem magam lenézve utána, hogy mertem vmit kérdezni. Ja a másik, amikor mond egy választ, ami később aztán kiderül mégis hülyeség, másik kettő meg szintén mást mond, olyan nagy a tájékozottság.
2023. nov. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
én csak nőket rúgok ki
2023. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem rúgják ki őket, mert nincs jobb. Szerinted mennyi ember végez ügyfélszolgálati munkát a nap 8 órájában töretlen vigyorral?
2023. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Amíg a munka el van végezve minden csak másodlagos.

2023. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nem rúgja ki, mert jobbat nem, de még lehet rosszabbat SE kap a helyükre azért a szar pénzért.


Nálunk egy alkeszkedő melóst nem rúgnak ki mert idézem a főnököt "ennyiért örülhetünk hogy egyáltalán bejár melózni" és tényleg.


Bruttó 240-ért ezt kapod egy semmitérő alkesz f***szt és még örülhetsz ennek is.

Fizess többet és kapsz jobbat... na de nem fogsz többet fizetni akkor meg marad ez.

2023. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért ilyen munkaerőt lehet kapni.
2023. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!