Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekiben dolgozók! Mennyi idő...

Mekiben dolgozók! Mennyi idő alatt tanultátok meg a dolgokat, mennyit szerencsétlenkedtetek az elején?

Figyelt kérdés

Első napomon vagyok túl, és bárhova nézek vagy bármit gondolok, vízjelként látom magam előtt a hamburger zsemléket. Úgy érzem, szörnyen ment! Kapkodtam a fejem, hogy mi van, és a legegyszerűbb dolgot is összekevertem a végére, ami az elején még rendben ment többnyire.


Ti mennyi idő alatt rázódtatok bele és jegyeztétek meg... nos mindent?


2023. nov. 8. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyjából két hét.

Nem kell izgulni, nálunk egyik telibe hányta olajat mert csapnak nézte, másik meg megsütötte benne a sültkrumplit.

Kizárt, hogy onnan bárkit kirúgjanak.

2023. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is attól félek, hogy kirúgnak. Az ottdolgozók nagyon precízen, nagy odafigyeléssel tevékenykednek, minden szabálynak eleget tesznek. Nem akarok értetlen gyökér lenni, aki hátráltatja a munkájukat, de jelenleg úgy érzem, hogy soha az életben nem fogom tudni megjegyezni azt a sok dobozt, csomagolópapírt és a millió másik apróságot, ami nekik hipp-hopp megy. És még csak egy helyen voltam a sok közül, legközelebb krumplisütés lesz, ha minden igaz. :( Mondták is ketten, hogy az elején nagyon nehéz, nekik is az volt, az egyikük hónapok után is újat tanul, de olyan gyors minden és olyan hülyének érzem magam, hogy az hihetetlen.
2023. nov. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!