Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok,nök volt olyan ,hogy a...

Lányok,nök volt olyan ,hogy a fèrfi főnök bepróbàlkozott nálatok? És mennyire volt gátlástalan?

Figyelt kérdés

nov. 11. 06:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Az alattvaló már számításba se jöhet?
nov. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik barátnőmnél előfordult, úgy 10 éve házasok.
nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Főnök nem, de kolléga igen, amikor kezdő kis huszonéves voltam.

Ő az a típus volt, aki kívülről szemlélve megbízható családapa, minden helyzetben udvarias, korrekt. Aztán amikor már nem volt veszítenivalója, elmondta, hogy a gyönyörű, okos feleségét a kezdetektől csalta.

Akkor jöttem rá, hogy mennyire veszélyesek az ilyen "rendes"nek tűnő emberek, hiszen nem közli nyíltan a szándékait, mint egy rámenős szoknyabolond, akit élből elutasít az ember, hanem apránként cserkész be, szövögeti körülötted a kis hálóját.

nov. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Volt. Semennyire nem volt gátlástalan. Annyira nem, hogy 4 év után már a felesége vagyok.
nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki főnökhöz akar hozzámenni?
nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es ès ha nemet mondtál volna?
nov. 11. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, én csak nyári melós voltam amúgy, és a főnököm sem volt sokkal idősebb.


Elég ízléstelen szexuális viccei voltak, néha hozzám ért, aztán rákérdezett van-e valakim.

Ezután (igen volt valakim), megsértődött és bunkó volt, de nem próbálkozott tovább.

nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Èn ha főnök lennék nagyon óvatosan próbálkoznèk ,lennènek bizonyos alapelvek.

Akinek párja van nem,aki nemet mond èrtenèm rögtön és nem kellemetlenkednèk utána.

nov. 12. 05:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a másik oldal is érdekel: főnök vagyok, volt, hogy "bepróbálkoztam" beosztottaknál. Visszautasítottak mindig :-( Nem voltam boldog, de természetesen nem volt rájuk nézve negatív következménye, úriember volnék, vagy mi a fene.
nov. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen 9es ez nagyon fair .

Nyugi lassú víz partot mos😉

nov. 12. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!