Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyem lesz. Mire...

Új munkahelyem lesz. Mire kell figyelni a legelején hogy ne legyen kellemetlenségem, ne álljon rosszul a szénám a főnöknél és a többieknél? Továbbá nagyon fura vagyok, abnormális szokásokal és célokkal, amit úgysem értenek meg.

Figyelt kérdés
Hogyan tudom elkerülni, hogy bolondnak nézzenek, cseszegessenek, elítéljenek, illetve hogy ne kelljen megosztanom velük milyen vagyok? Mert ha elmondom a dolgokat akkor utána rámszállhatnak, de mit lehet tenni, mindenütt ezek a faggató, kiváncsiskodó, értetlenkedő kérdések, már nagyon elegem van. Gondolok itt arra hogy eddig mit csináltál, miért nem dolgoztál, egyetemed van, mit végeztél, miért nem helyezkedétél el benne, mire jó az, stb...

#munkahely #abnormális vagyok #faggatnak #bolondnak néznek
nov. 12. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést kb. én is kiírhattam volna, meg az abnormális szokásokat is 🤣. Éppen pár napja kerestem rá a témára. Azt találtam, hogy néha azért fecsegünk ki magunkról dolgokat, mert el akarjuk kerülni a kínos csendet.

Bennem elég sok kérdés merült fel az új munkahellyel kapcsolatban. Úgy terveztem, hogy azokat teszem fel.

+majd próbálok rövid válaszokat adni.

nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez a baj hogy mindenütt kérdezősködnek, miért nem lehet hogy nem magunkról beszélgetünk. mondjuk a szokások életvitel mindennapi rutin ez mindig előjön. áá legjobb kerülni mindenkit barátokon kívül, jobb nem dolgozni, saját tempóba saját magad lenni
nov. 12. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!