Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire abnormáli...

Szerintetek mennyire abnormális, ha valaki nem szeret mások előtt enni?

Figyelt kérdés
Családdal, meg étteremben oké, de menzán, meg az osztályteremben nem szeretek. Ha nincs más választásom, és nagyon éhes vagyok, megteszem, de... Nagyon rosszul érzem magamat közben, stresszelek, meg ilyesmi. Ez mennyire abnormális?

2021. aug. 14. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem ritka. Én is az irodámban eszek, nem az étkezőben.
2021. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak itthon eszek. Illetve... amikor gyakorlaton voltam házi segítségben, a lépcsőházban bekaptam egy-egy falatot, de utcán nem ettem. Ha valakivel ketten eszünk, okés, de tömegben, közösségben előbb hányom ki a tegnapit, minthogy új falatot fogadjak magamba.


Nem mondom, hogy normális, de nem világ tragédiája. Éhen nem halok, bántani se bántok senkit ezzel.


20/l

2021. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem igazán, hogy azt írod, hogy étteremben is még oké? Ott is ugyanúgy mások előtt eszel. Én inkább étteremben érzem feszélyezve magam , osztályterembe , és menzán is szerettem enni.
2021. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek.
2021. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Én sem szeretek. A munkahelyen nincs étkező, ott kéne enni ahol dolgozunk is. Annyira zavar, hogy ül velem szemben, és néz bele a képembe 😃 meg amúgy is egész nap ülünk, már zsibbad a hátsóm. Úgyhogy állni szoktam, nézek ki az ablakon, sétálgatok 😃
2021. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem ezzel nem nagyon volt bajom, lehet fiatal koromban úgy rémlik igen,de csak mert csúnyák voltak a fogaim.
2021. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Saját tapasztalat, hogy nem normális. Én alapból is csak kb. ilyen gyorsétterem szerű helyeken tudok viszonylag normálisan enni. Rendes étteremben nem. Elég gáz üzleti vacsoráknál. Amikor rosszabb időszakom van, akkor még otthon sem megy gördülékenyen, ha nem vagyok egyedül
2021. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem eszek más előtt, mert a szülőmtől "megtanultam", hogyan lehet undorral enni, így nem akarom más csámcsogását, szürcsölését, böfögését, stb.-t hallgatni.
2021. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

14 eves koromban odaig fajult, es nonemu vagyok, hogy az iskolaveceben ettem, ha mar rosszul voltam az ehsegtol, es harom napos kirandulason egy falatot sem ettem, csak valami napolyit titokban. Jartam pszichologushoz.

Aztan csak etteremben, vendegsegben nem tudtam enni sokaig.

Majd huszoneves koromtol halistennek, ahogy onbizalmam is lett es nagyon extrovertaltta valtam, hirtelen elvezni tudtam a kozos eveseket, kimondottan.

De eveken at egy oriasi teher es szegyen volt. Csaladom igyekezett tamogatni masokkal valo osszejoveteleken.

2021. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem abnormális, sőt, nagyon is gyakori. Én étteremben és a céges közös étkezőben nem szeretek enni. Egy szendvicset azért elmajszolok bárhol, de az igazi leülős étkezések, ahol esetleg csöpög a szaft, csorog a leves, az mind sokkal intimebb tevékenység, mintsem hogy a szemben ülő kolléga végignézze. Étteremben meg azt nem szeretem, mikor a pincér a közelben áll és néz bennünket. Tudom, nem azt nézi, hogyan eszünk, de akkor is zavar.
2021. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!