Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt életed legrosszabb...

Mi volt életed legrosszabb munkahelye és miért ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 10:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Kisboltban árufeltöltő. Sokat és nehezeket kellett pakolni, közben meg ott lábatlankodott a sok büdös köcsög vásárló. A fizu is kevés volt.
2023. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
8.kerületi legalja gimnázium. Két hónapot bírtam ott tanítani aztán felmondtam.
2023. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az összes olyan cég, aminek magyar volt a tulajdonosa, hogy miért?


Szar fizetés, caffeteria minimális (5k/hó) Home Office még hírből sem, elavult eljárások, elavult rendszerek, semmi fejlődési vagy karrier lehetőség, javarészt rossz környezet, magánéletben vájkáló kollégák.

2023. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiszafüred Penny. Verekedés.
2023. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb a legjobb is volt. Vezetőváltás.
2023. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
egy idösotthon a viläg vegen. Elavult es elhasznält technika, hozzä nem ertö fönökseggel, es viszonylag szar fizuval. 2 honap utän le is leptem...
2023. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikben volt jó dolog és rossz is.

A rossz leginkább egyes főnökökhöz köthető egyöntetűen vagy 1-2 aljas kollégához.

2023. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy laborműszereket forgalmazó cég, ahol a főnök azt gondolta, akkor fognak jobban teljesíteni a beosztottak, ha stresszben tartja őket.

Nem vall nagy emberismeretre, 3 hónap után hagytam, hogy építse nélkülem tovább a vállalkozást.

2023. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolai kollégium.


Karbantartóként ott kezdtem el először dolgozni, de 1 hónap után leléptem.

Borzasztóan elavult volt minden, épület ezer sebből vérzett, és elvárták hogy szarból építsünk várat. Az igazgatónak soha semmi nem tetszett, emberséges volt ugyan, de bármit mondtunk, javasoltunk,

mindenre a nemet mondta és ordibált hogy ez nem fér bele a költségvetésbe.

Nálam azzal telt be a pohár amikor az egyik mosdóba nem volt világítás és izzót kellett volna cserélni. Az a fajta izzó nem volt "raktáron". Mondtam hogy akkor jelzem a gondnoknak hogy valamit intézzen. Mondta hogy valakit kiküld a közeli üzletbe hogy vegyen de arra engedélyt kell kérni az igazgatótól hogy számlára tudjanak venni. Mondtam hogy az a pár száz forint akkora nagy gond? Erre neki állt velem üvöltözni hogy mégis mit képzelek magamról, ki az isten vagyok? Meg milyen jogon merem megkérdőjelezni az Ő elméletét? Én meg kikértem magamnak azt a hangnemet erre Ő közölte velem hogy tanuljam meg hogy Ő a ranglétrán felettem van és ezt ne felejtsem el hogy vele akárhogy nem beszélhetek és nincs megkérdőjelezés főleg hogy Ő neki diplomája van, nekem meg csak egy szaros szakmunkásom...


Na ezek után azonnal fogtam a cuccaimat és leléptem onnan.

Nem is mentem másnap, aztán az igazgató felhívott hogy emiatt ne mondjak fel még ha próbaidőn is vagyok beszéljük meg, menjek be, a gondnoknak akkor rossz napja volt, értsem meg. Jó bementem erre a gondnok az igazgató előtt közölte velem hogy "Ettől a kis takonytól nem fogok elnézést kérni"

Ezen a kijelentésen még az igazgató is ledöbbent de én mondtam hogy ezek után már azt is megbántam hogy egyáltalán bementem azért hogy ezt megkapjam még pluszba.

Az igazgató még a távozásom előtt meghívott egy kávéra és mondta hogy sajnálja a dolgokat, Ő sem bírja a gondnokot viszont nem rúghatja ki mert a fenntartónak joga van felülbírálni bizonyos döntéseket még az alkalmazottak terén is, és mivel a gondnok ott protekciós, bár nem tudja hogy kinek a kije de nem is ez a lényeg így nem tud vele mit kezdeni. Voltak már ennél durvább dolgai ami miatt nem engedték hogy kirúgja viszont egy fegyelmit legalább kitudott harcolni mert azért is harcolnia kellett.


Sajnálta de ez van, a költségek terén sajnos mindenre engedély kell mert neki is el kell ezzel számolnia és volt rá példa hogy egy vacak 100 Ft-os elem miatt is engedélyt kellett kérni a fenntartótól mert annyira be kellett osztani a pénzt hogy minden egyes kiadást engedélyeztetni kellett még egy 100 Ft-os dolog miatt is.


Szóval annyit kért hogy ezt engedjem el, máshol is van ilyen sajnos, amiben igaza van mert azóta már jártam több multinál és ott is tapasztaltam nagyon hasonló dolgokat, de legalább normálisan beszéltek velem.

2023. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8-as csak nem a Diamond Diagnostics?

(Nem lepődnék meg..)

2023. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!