Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt életed legrosszabb...

Mi volt életed legrosszabb munkahelye és miért ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 13. 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, East Port Scientific Kft. volt a neve. De ez még nagyon régen volt, több, mint 20 éve.
2023. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Matektanár voltam 8 hónapot, szar volt a fizu, rossz munkakörülmények. A szülők állandóan bejöttek nyavajogni hogy Pistike miért kapott 3ast a TZ-re. Volt hogy vasárnap este 10kor hívtak fel emiatt vagy az igazgatóhoz mentek hisztizni. Pedig a matematika egy egzakt tantárgy, ott egyértelmű hogy egy feladatot helyesen vagy helytelenül oldottak meg. Az igazgató pedig egy idióta volt aki csak azért lett igazgató mert a tanári karból senki nem akart az lenni csak ő jelentkezett egyedül. Gépjármű alkatrészgyárban dolgozok méréstechnikán 3 éve, életem legjobb döntése volt.
2023. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Pizzázoba ingyen próbanap ezert rámbíztak falra padlora hónapok óta rászaradt tészta kaparását is csempe takaritast is az almákat kötelezo volt ugy vágni vagy hámozni késsel hogy a kés pengéjét fogom, szétdolgoztam takaritottam a belem ingyen ugy, hogy másnap megmozulni se tudtam mert mindenem fájt. Be se mentem többet.
2023. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg fehérnemü üzletbe kerestek eladót az a másik. Kb 4 m2 es mikro üzlet, szinte soha egy szál vevő nincs, de egésznap ott kéne unatkozni, de nincs szünet ebédidő semmi, nem mehetsz ki, ha éhes vagy, a mikropróbafülkébe beülve kell enni, nekem ennyi is elég volt ebből hogy csak elmondták, próbanapra se mentem be.
2023. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Suli után, még mielőtt egyáltalán elkezdtem volna bármi munkát keresni (1997) egyik ismerősöm anyukája beprotezsált a rendőrség gazdasági főosztályára, adatrögzítőnek. Szürreális volt az egész! :D Akkor költözött be a főosztály a Podmaniczky utcából a Teve utcai, frissen elkészült székházba és minden hozzánk tartozó kérelmet digitalizálni és költöztetni, majd archiválni kellett. Nekem a fegyverhasználati engedély- és vízumkérelmek jutottak, legalábbis néhány évnyi anyag... Hatalmas ládákat hoztak be, amikben műanyag dobozokban voltak százasával a kérelmek és azok bizonyos adatait kellett bevinni a komjúterbe (mittudomén, név, lakcím, születési idő, anyja neve, igényelt fegyver típusa stbstb.) ... nem részletezem. Az agyam folyt ki pár óra után nyilván, és sehogy sem lehetett igzalmasabbá tenni, sietni kellett nagyon, mert - meglepő módon - csúszott már minden határidő. Amikor mindenki befejezte a rá eső adagokat, átköltöztettek minket a csodapalotába, ami elméletileg már be volt fejezve, de a belépőkártya leolvasók hol működtek, hol nem, néha beáztunk, és a szigorúan bizalmas iratokat örző raktárnak nem volt még zárja - osztályvezető asszony miután megeresztett néhány nem túl kellemes hangvételű telefont lejött, behajolt a raktárba, mondta, hogy "Vigyázzatok magatokra, jó hétvégét!" - mármint az iratoknak, és becsukta az ajtót, hogy menjünk talán haza vagy talán valaki szeretne itt maradni vigyázni az anyagokra?


Aztán jött az archiválás rész: x évet megelőző évek anyagait ki kellett vinni az irattárba, ami valahol budapest határában egy ipartelepen volt egy erre teljesen alkalmatlan, hatalmas, fémszerkezetes csarnokban. Életveszélyes létrákon egyensúlyozva próbáltuk a cuccokat a salgó polcokra a végső nyughelyükre tenni, miközben egértetemtől kezdve verébfészken keresztül patkánykakiig mindent is találtunk a polcokon... A wc-hez vissza kellett ballagni a kb. 1 km-re lévő soromónál lévő őrbódéhoz... :D


Aztán 1 nappal a próbaidő lejárta előtt kirúgtak - az egyébként jóindulató csoportvezetőm őszintén megmondta, hogy a világon semmi gond nem volt a munkámmal vagy a hozzáállásommal, de nekik csak erre a 3 hónapra kellett 2-3 plusz ember, hogy minél kisebb késéssel tudják levezényelni a költözést. :D


A második legrosszabbat majd később leírom, most dolgoznom kell. :)

2023. nov. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mezőkövesd, Zsory

A vendègek nagy rèsze bunkó paraszt volt. Úgy viselkedtek, mintha Lölő kaliberű figurák lennènek valami full extrás elit helyen. Milliomosnak èreztèk magukat, főleg aki az èlmèny rèszre is vett belèpőt.


Azt bírtam a legjobban amikor menőzni próbáltak/meg akartak alázni. Pl kèrdeztèk hogy nèha èn is fürdőzök itt, meg tudom engedni magamnak? / ..jajj, gondolom mennyi lehet a fizetèsetek. Te biiiiztos nem szoktál itt fürdőzni, csak nèzed ahogy mindenki jól èrzi magát. 😔 ( közbe persze önelègülten vigyorogtak)

Mondtam nekik hogy nem, nem fürdőzök ilyen lepukkant lepra helyen soha. Ingyen jegyeim is vannak, de mèg azokat se használom fel. 😊 Èn jobb helyekre járok. (Mondtam 1-2 helyet )


Volt ott egy kóbor macska is. Gyakran láttam hogy belerúgtak a vendègek.. Ha szóltam akkor csak röhögtek.


Ezen a helyen lettem ember gyűlölő.

2023. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!