Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak az önéletrajzba, ha...

Mit írjak az önéletrajzba, ha iskola elvégzése után több ideig voltam álláskereső, és így nincs semmi tapasztalatom?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sikerült egyhamar munkát találni. Valamint mi lenne a jó válasz, ha rákérdeznek az üres időre? Félek, hogy emiatt nem fognak felvenni sehova. Első munkahelyem lenne

nov. 16. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a sok idő? Amúgy nem vagy köteles beleírni a végzés idejét, a cégnél meg kezdésnek évszámot ítj be, és akkor nincsen látható lyuk.
nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell beírni.
nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1, bemondod a tutit igy az élet ha eléd hoz kenyes dolgot reflexből igaz leszel 2, azt kamukázod hogy a keresést megunva külföldön vigasztalódtál rokonnál stb világot láttál .
nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 év
nov. 16. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben 8 hónap után találtam állást. Rákérdeztek interjún, mondtam, hogy sajnos nem találtam állást iskola után. Ez volt az igazság. Regisztrált munkanélküli is voltam. Nem problémáztak rajta, felvettek. Azóta is ott dolgozom. Most már 5 éve.

Nem láttam értelmét kamuzni. Pályakezdő voltam, emiatt sehova nem vettek fel előtte. Nagyon hülye helyzet tudom.

N

nov. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
érdekel
nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én például közmunkát nem írtam bele, mert egyáltalán nem releváns. De 2019. évi rövid munkától 2013-ig feltűnő volt a luk. Élőben elmondtam konkrétan, hogy ez van. Ha nem vettek fel, akkor legalább 50% esetben nem ezért. Mert aztán gyorsan találtam újakat. Most már szinte folyamatos, legalábbis év szerint nem tűnik fel.
márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!