Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogyha rákeresek...

Mitől van az, hogyha rákeresek mondjuk arra álláskereső portálon, hogy csomagoló vagy irodai állás tapasztalat nélkül, egymúszak, akkor nekem alig ad ki valamit, amikor mások néznek nekem, egy csomót találnak? Mit rontok el? Milyen tanácsotok van?

Figyelt kérdés
Sürgősen kéne valamilyen meló, BP-en ... esetleg itt tudna valaki linkelni budapestit? :) megköszönném nagyon szépen, ÉS A TANÁCSOKAT IS!! :)

2021. szept. 17. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
“Egymúszak” kulcsszóra kevés találat lesz. De ha budapesti gyári munkákat se találsz meg a professionön/jooble stb oldalon akkor azért az már gond... Hol keresel, milyen platformon?
2021. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Egyműszak természetesen... nem egymúszak..


találok, csak olyan kéne, ahol nem kell tapasztalat, kézi csomagoló,raktáros, vagy irodaiba.. gyorsan kéne meló/pénz H-P du 5-6-7ig

2021. szept. 17. 17:25
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha azt irja h szakiskola, de tapasztalatot nem igényel, ott elég nekik az érettségi is?
2021. szept. 17. 17:25
 4/16 A kérdező kommentje:
Van itt valaki? :) Bátortalanul, de érdeklődéssel kérdezem meg :D
2021. szept. 17. 17:29
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindenhol vagy nem azt adja ki amit kérek, vagy nincs ilyen állás azt írja, kérlek segítsetek tapasztalatokkal, SOS munka kéne
2021. szept. 17. 17:35
 6/16 anonim ***** válasza:

15 perc alatt válaszok hadát várod? :D

Kereskedelmi (eladó, ügyfélszolgálat) vagy gyári munkáknál nem biztos, hogy megoldható a 8-16.30 hétköznaponként, sőt, nem jellemző.

Irodánál ha van nyelvtudásod az sokat segít, ha mindneképp ilyen időben kell akkor itt keresgélj valami adminisztrátori melót, vagy talán közszférában is néha elég az érettségi. De ezek nagyon keveset fizetnek (kevesebbet mint a gyár) és sokan is jelentkeznek rá. Ha van nyelvtudásod, SSC-ket is nézhetsz talán.

2021. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, csak mihamarabb szeretnék állást találni, hogy végre a régi életem legyen újra, nagyon sz@r ez a bizonytalanság.

előny volna a 8-16:30, keveset, de láttam pl. de nekem még a 17h 18-19h is jó lenne hétköznap (szabad hétvégével, ünnepnappal) , azt is ki lehet bírni a kézi csomagolónál is... köszi a tanácsokat,


Az a baj, h adminisztrátornál is alig találok olyat amihez nem kell tapasztalat


A keresésben tudtok vmi tanácsot adni????????????????????????????????? vagy belinkelni ilyen állást?

2021. szept. 17. 17:43
 8/16 A kérdező kommentje:
please sos, félek és szeretnék újra nyugodt vidám életet, de ehhez mani kell meg egy jó csaj :D viccet félretéve mani mindenképpen kell :)
2021. szept. 17. 17:45
 9/16 A kérdező kommentje:
ja és előny ha nem kell védettségi
2021. szept. 17. 17:45
 10/16 A kérdező kommentje:

Gondolom mindenki tudja milyen rossz ha nincs meló :( nem tudod fizetni a számlákat stb) az a biztonság ha van

Segítsetek még! Tanáccsal, bármivel :) köszi, remélem vannak jó emberek :)

2021. szept. 17. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!