Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak munkahelyi jövőbeli...

Mit írjak munkahelyi jövőbeli tervemnek?

Figyelt kérdés
Kapcsolattartó vagyok a céges vevőkkel, a munkám megfelel, meg vagyok elégedve a napi feladatokkal, kitölti a 8 órát. De mi legyen a jövőbeli tervem? Valamit kellene mondanom az évenkénti megbeszélésre. Jó ez az osztály, ez a vonal, amivel foglalkozom, ennek magasabb szintje nincs. Vagy ha igen, akkor a kapcsolattartás helyett a beszerzés lenne. De nekem ez megfelel, jön új céges vevő, megy a régi, nem rutin, nem unalom.

2022. nov. 8. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni fejlődés, kommunikáció fejlesztése, űgyfélelégedettség javítása, stb.
2022. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Célok kitűzésénél a SMART szempontokat érdemes szem előtt tartani:


egyediek (Specific)

mérhetőek (Measurable)

megvalósíthatók (Achievable)

reálisak (Realistic)

időben behatároltak (Time bound

2022. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Túlélni a politikai elit ezt követő hóbortjait!
2022. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez valami SSC? Persze, hogy semmi célom sincs, ezt a kényelmes munkát szeretném a legjobb tudásom szerint elvégezni, míg nyugdíjba megyek, és remélem, hogy senki se fog kifúrni innen. Ezt most nem cinikusan mondom, én is ilyen vagyok. A legjobban azt bírom, hogy félévente, évente cseszegetnek, hogy "Fejlesszél, fejlesszél!" De mit fejlessszek már én egyszerű beosztott? Nem látom át a saját folyamatomat körülvevő folyamatokat, és ha mégis, nem az én dolgom, hogy lemenedzseljek ebben változtatásokat, arra egy külön team kellene, akik ezzel foglalkoznak, meg elve igazi fejlesztést, csak egy normális rendszerbevezetés jelentene a legtöbb esetben, az meg pláne nem az én dolgom. Jó van, egy két apróság, amit a saját pozimban fejleszthetek, de ez egy-két értékelésre futja maximum, aztán kifújt.
2022. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem céges tervekre vonatkozna a kerdés hanem személyes?

Nem olyasniket kene mondani hogy az ugyfelkor drasztikusabb novelése, a raktár terulet bovitése, olcsobb beszálkitok keresése, koltseghatekonyság, bevételek realizálása stb, hanem arra vonatkozna egy éves megbeszélés hogy tetszik e neked a munkád? Meg esetleg akarsz e athelyezést? Jo e még a forgószék kéne e világítos bilkentyűzet vagy szemuvegtamogatás?

2022. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Ilyeneken apróságokat szoktam kérni.

Újdonságot, hogy napi 1-2 órában mással szeretnék foglalkozni, szobanövényt, szakmai könyveket, új széket mert a hintázásom folyton kikezdi a csavarokat.


Be szoktam próbálkozni azzal is, hogy cég fizessen be pár hetes szakmai tanfolyamokra de azt sosem hagyják jóvá.

2022. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4#

Nem SSC,multi céges fejlődésre gondoltak.

Köszi a válaszaitokat, jó lesz.

2022. nov. 9. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!