Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kormányhivatali dolgozó...

Kormányhivatali dolgozó vagyok, kíváncsi lennék, hogy más kh-s dolgozó mennyit keres, illetve lehet karriert építeni az államigazgatásban? Másodállást vállaltok mellette?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy diplomával, illetve középiskolai végzettséggel rendelkezők mennyit keresnek, privátban is lehet írni, aki úgy szeretne.

Nem sok ideje dolgozok hivatalban, de én szeretem, egyedül arra lennék kíváncsi mivel lehetne tovább lépni, hogy a fizetés is egész jó legyen.

Mi a véleményetek, mi a legjobb/legrosszabb terület a Kh-n belül, valamint a legjobb/legrosszabban fizető részleg? (ezen belül nem csak a kh-hoz kapcsolódó főosztályokat értem, hanem a kh-k részét képző járási hivatalok kab/gyámügyi/népegészségügyi stb. osztályát is).

Másodállás kérdése tudom hülye kérdés egy agyzsibbasztó hétfő-péntek után, de érdekelne ez a lehetőség is:D

Köszi, hogy elolvastad, tudom ez a kérdés úgy hangzik, mintha egy tizenéves dolgozni nem akaró, ellenben milliókat kereső fiatal lennék:D

Azért érdekel a kérdés főleg, mert szeretnék megállapodni egy fix munkahelyen, ezért is érdekelnének az előre jutási lehetőségek, illetve milyen plusz képzések jöhetnek szóba, valamint a plus képzések mit adnak az adott munkakörhöz egyáltalán van-e a valami haszna a gyakorlatban.



nov. 19. 18:06
 1/4 BlackSword ***** válasza:
0%
Ott van a Ktj, olvasd el... basszus...
nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ránk a Kit. és Kttv. vonatkozik:)
dec. 2. 08:38
 3/4 BlackSword ***** válasza:
0%
Na, akkor hogy megtaláltad, akár el is olvashatod...
dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Technikusi végzettséggel informatikai referens pozícióban bruttó 410k az én illetményem, bár nem régóta vagyok itt, de úgy gondolom én hosszabb távra szeretnék berendezkedni.
jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!