Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen az mindig úgy...

A munkahelyen az mindig úgy van ha hàrman dolgoznak egy valaki mindig kiszorul?

Figyelt kérdés
Eddig úgy volt mindenki csinàlt amit ér és meg volt ki kivel szeret dolgozni.Most lett kialakitva munkabeosztas ki miert felelos.Es mondhatni ez meg rosszabb...kielezettebb a klikk,mert meg van ki kinek szeret jobban segiteni a sajat munkaja mellett.Es valaki mindig ki van szoritva.Vagyunk tobben is de negy szemely az aki csinalja a munkat abbol egy delutan van.Meg a honoraris munkas aki amellett hogy jol meg van fizetve nem sokat er,alig van tole valami elvarva.
nov. 20. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Igazából nekem van egy 50-es kollégám aki semmit se csinál.

Egyszerű az állás.

Elnézik.

De nagyon sokat beszél arról,hogy ki mennyire nem szeret dolgozni.

Megemlítettem neki,hogy a lassan nyugdíjas 63-64 éves többet dolgozik nála.

Nincs nehéz dolga,hiszen a másik semmit sem csinál.

0-val nem osztunk,de 1-ben a 0 nagyon sokszor megvan....

Azóta csend van.

nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó, ha nem dominál egyik sem, inkább mindenki a saját munkarészével foglalkozik. ha szükséges a segítség ott van, és megalázás nélkül válaszol az illetékes az a normális. Sokan úgy vannak, hogy csinálják a dolgukat, nem okoskodnak, ha főnök kérdezi beszámolnak. Külső szemlélő meg azt gondolhatja magából kiindulva, hogy nem csinál semmit. Közben a valóság hogy pörög 1000-rel és a saját dolgát intézi.
nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!