Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznátok olyan munkahelyen...

Dolgoznátok olyan munkahelyen ahol soha senkit, egyik dolgozót sem dícsérik meg se egy kedves szó nem hangozna el a főnök felől?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom sose dícsérnek meg senkit állandóan csak a hiányosságokat mondogatják és általában mindenkivel " vergődnek ,,. Több főnök van mivel családi vállalkozás de egyik se dícsér meg egy munkást sem.

2023. okt. 7. 15:23
A kérdező szavazást indított:
#Dolgoznék
#Nem dolgoznék
#Keresnék mást ahol megbecsülnek
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam, 3 évet, Hollandiában, kínai étteremben. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy a főnök hányszor mondott dícséretet az ott töltött időm alatt, és nem is kell hozzá öt ujj. Ha szólt valami hibáért, és tudomásul vettük, onnantól úgy csináltuk, ahogy mondta, akkor nem sokra rá meg újabb hibát talált. És azon kevés alkalommal, amikor meg is dícsért minket, azt utána ahogy emlékszem, mindig olyasmi követte, hogy "Ezért szeretném, ha ma tovább maradnátok." vagy "Jó lenne, ha holnap korábban kezdenétek."
2023. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az a baj, hogy nem dicsérnek meg, az engem nem zavar. Nem buksisimiért dolgozom. De amúgy ha minden másban jó a hely, jófejek a munkatársak, én maradnék.
2023. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
20 éve ilyen helyen vagyok állami hely közszféra. soha a 20 év alatt 1 köszönömöt egy dicséretet nem hallottam. se engem se mást . soha.
2023. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Magyar ezt élvezi. Sose valláná be de kell neki, h elnyomják l, különben összezavarodik. Ezt ismeri, ez kell neki és kész.
2023. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!