Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő vagyok. Munkahellye...

Pályakezdő vagyok. Munkahellyel kapcsolatban számítanom kell arra, hogy öregekkel leszek körülvéve, akik 20-30-35 évvel idősebbek nálam is kínszenvedés lesz, mert nem korombeliek? Vagy lesznek fiatalok is?

Figyelt kérdés
Ha álláshirdetésben az van írva a "mit kínálunk" részhez hogy "fiatal csapat", akkor az ugyanolyan mint a "fiatalos" hogy amúgy vén boomerek, csak azt hiszik trendik, vagy tényleg fiatalok

nov. 20. 17:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
16%
Mi az a boomer?
nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kezdesz el ott dolgozni, ez úgysem fog kiderülni. A munkahelyek is fényezik magukat az álláshirdetésekben.
nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A kifejtős részben lemaradt a kérdőjel a kérdésem végéről*, ezt nézzétek el nekem.
nov. 20. 17:51
 4/36 anonim ***** válasza:

Első: 1946 és 1965 között született embereket hívják baby boomer generációnak.


Munkahelytől függ, szerintem elég sok helyen vannak fiatalok.

nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

Felnőtt ember vagy. Most komolyan bele akarsz halni, mert idősebb emberek is lesznek körülötted egy munkahelyen, ahova amúgy nem haverozni jársz, hanem dolgozni?

Esküszöm, néha nevetnem kell, hogy sok embernek milyen kvára elkényeztetett gyerek hozzáállása van. Igen, lesznek idősebbek, sőt, olyan emberek is, akiket nem kedvelsz. Mert egy munkahelyet nem úgy válogatnak össze, hogy Pályakezdő Pali tudjon bulikázni odd, meg ismerkedni, hanem az alapján, hogy a munkavégzéshez milyen emberek kellenek.

nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
A fiatal fiatalt jelent.
nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

Ne aggódj, ilyen rugalmatlan, földhözragadt gondolkodással pont illeni fogsz az "öregek" közé :D

Viccet félretéve: ne légy ilyen maradi, az idősebbek között is pont úgy vannak jófejek, mint köcsögök (pont mint a fiatalabbak között). Én pl. egyik munkahelyemen egy nálam 30 évvel idősebb kolléganővel jöttem ki a legjobban. A másikon egy nálam fiatalabbal. Na meg mi az, hogy öregek? Ha te pályakezdő vagy, akkor lehetsz kb 25 éves, na most egy 45 éves már öreg? Ne viccelj. A nálad idősebbek rutinja, munkatapasztalata is jól jön egy munkahelyen. Gondolkodj kicsit nyitottabban.

nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
17%
30-as, 40-es trottyok lesznek ott. A fiatalok külföldre húznak.
nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

#5 Nem azt kérdeztem hogy idősek is, hanem hogy csak idősek lesznek-e. Nyilván dolgozni megyek oda, attól függetlenül nyilván jó, ha a a munkatársakkal jóban lenni meg néha normálisan beszélgetni valamiről, aminél segít ha nem 30 évvel idősebb nálam mindenki. Vagy nálatok mindenki utálja a másikat mint a szart, bementek, rá se néztek a másikra, aztán irány haza?

Bocsi, de a válaszodból tisztára az jön le, hogy az egyetemre is valami ilyet mondanál; "Egyetemen ismerkedni? Egyetemen???!?! Egyetemre tanulni mész, nem beszélgetni, meg ismerkedni" vagy valami hasonló boomer szöveget... Ne aggódj, nem lerészegedni akarok a munkatársaimmal szerda esténként, de egy 20 évesen szerintem könnyebb a korombeli emberekkel beszélgetni, kaocsolatot teremteni, mint aki 2x-2,5x idősebb nálam


#7 22 vagyok, 40 éves korosztály már többnyire 2x vagy többször olyan idős mint én... Tudom, hogy mindenki szereti magára azt mondani 80 évesen is, hogy még fiatal, de nem az, kész.

nov. 20. 18:36
 10/36 anonim ***** válasza:
92%
Mi többnyire sírva röhögünk minden nap a kollégáimmal. Az életkorunk 25 és 60 között van. Mindenki jó fej és nyitott. Te meg nem tűnsz annak.
nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!