Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy kollega beszélgetni...

Ha egy kollega beszélgetni akar velem de mondom neki dolgozom hajtás van, később, azon miért sértődik meg?

Figyelt kérdés

Olyanokat ír hogy én bejövök neki(ez a kifejezés nekem viszont nem..), és elege van hogy mindig ő nyit erdeklődik felém, szerinte egyoldalú.


Miközben az egész annyi ha összefutunk, váltunk pár szót és mindenki megy a dolgára, ahogy kollegákkal szokás, semmi másról nem volt eddig szó, randira se hív meg semmi.

Es leállok vele beszélni, ha épp ósszefutunk.


Mit kezdjek vele hogy idegeskedik most vki a semmin?

Most az a baja hogy dolgozom?

Amúgy nincs is kedvem azért félbehagyni a munkát meg kimenni hogy engem inzultáljon. Mivel eléggé sértődött üziket ír.



nov. 21. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírta, hogy mi zavarja, az 1. mondatodban írtad. Nem az a baja, hogy te dolgozol épp. Mondd meg neki világosan, hogy te akarsz-e tőle vmit, vagy mik az érzéseid vele meg a szituval kapcsolatban, mert eddig ő úgy látszik, azt hitte van esélye nálad.
nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De másnak hogy esne ha igy letamadná egy kollega akivel szinte naponta beszél futtában(small talk), aztán egyszer meg beir egy sértödött üzenetet.

Még le vagyok b.szva.

nov. 21. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól látja, hogy mindig ő ír. Sztem írj neki annyit, hogy te melóba dolgozni jársz, ha ezen kívül akar vmit, ami nem munkaügy, akkor azt munkaidőn kívül beszéljétek meg.
nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Más kollegáktol is vàrjam akkor hogy majd igy nekem támadnak légből minden előzmény nélkül?
nov. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!