Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkám során több mestersége...

A munkám során több mesterséges intelligencia programot használok, amikről senki nem tud a munkahelyen, ennek hála a munkám 8 helyett 1 óra alatt megvan. Van még más is, akinek a szabadideje sokszorosa lett az AI technológiának hála?

Figyelt kérdés
nov. 21. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem fog örökké tartani. Ha rájönnek, hogy ez ilyen egyszerű, akkor vagy rád nem lesz szükség, vagy nyolcszor annyi feladatot is rád lehet majd tenni, mert azok is teljesülnek időben. Élvezd ki amíg tudod, a profit maximalizálás világában a te üresjáratod bevételkiesés, vagy amit meg kell szüntetni, vagy újra optimalizálni.
nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kérdés másképpen és más formában már volt az oldalon.
nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen kérdésem, egyébként nem szoktam ebben a témában nézelődni.
nov. 21. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:

És hogyan?

Ha en írnék a snapchaten ai nak az betanithato lenne a vállalatirányitasi programunkra is pl SAP?

nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel valószínűleg megsérted a policyt, mert kiadod harmadik félnek pl. az üzleti követelményt.


Amúgy ez csak azt bizonyítja, hogy a munkádra nem lesz szükség a jövőben.

nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

"a szabadideje sokszorosa lett"

. Értsd: a munkaidőben napi 7 órán át a Netflixet nézed.

Mindenki erről álmodik...

nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És akkor a maradék 7 órában mi a frászt csinálsz odabent? Áruld már el. Most nehogy azzal gyere, hogy bemész 1 órára, azt már haza is engednek.
nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Home office, szerintem innentől kitalálod.
nov. 21. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Helyes helyes. Látom közel vagyunk ahhoz, hogy többé ne dolgozzunk végre.
nov. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Én is tudtam egy csomó mindent automazitálni, bár nem AI-val, hanem excellel, de így is töredékére esett vissza az idő, ami a munka elvégzéséhez szükséges. Ezt kb minden eddigi munkahelyen meg tudtam tenni, nagyon érdekes tapasztalat, mintha alapvető dolgok hiányoznának. Rá kell szánni egy kis időt, és jól megírni vagy megszerkeszteni azt, ami megcsinálja helyetted a munkát, onnantól sokkal lazábban lehet venni az egészet.
nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!