Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Máshol is minden apró hibátoka...

Máshol is minden apró hibátokat megjegyzik?

Figyelt kérdés

Mit tapasztaltok, máshol is minden apró sz*rt is megjegyeznek a munkátokról, ami jó azt meg sosem veszik észre?


Én úgy érzem, hogy minden apró hülyeségemet, apróbb hibát, pontatlanságot jól megjegyeznek (hónapokkal ezelőttről is), de ha meg valami nagyon jó lett, odafigyeltem, direkt úgy csináltam hogy más is tudja tesztelni stb., na az sohasem jut el a főnökhöz.


Más is így érzi esetleg?


nov. 23. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is érzem így sokszor.
nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen, onnan el is jöttem. A mostani helyemen mindig dicsérnek és a hibáimat se állítják be világi tragédiának, hisz normális dolog, hogy néha hibázunk.
nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, önmagában az se jobb, ha dícsérgetnek, sőt, egészen megalázó tud lenni, hogy ha miután lehordtak mindennek, kiemelnek valami apróságot, buksisimiként hogy DE AZT JÓL CSINÁLTAD.
nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 miért ne lenne jobb dicséreteket kapni és jól érezni magad a munkahelyeden?
nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is kötözködtek de leszoktattam főnököt.

Hárman voltunk, ketten felmondtak, maradtam egyedül.

Most ha szóvá teszik, hogy ez így nem jó csak annyit mondok nincs más aki megcsinálná tehát vagy ez van vagy az, hogy egyáltalán nem lesz megcsinálva.

Három embernyi munkát értelemszerűen nem tudok megcsinálni így szortírozok minek álljak neki, aki veszekedős annak neki sem állok már.

Eddig akit fölvettek plusszba senki sem bírta két hétnél tovább.

nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4, mint mondtam, azért, mert megalázó.

Pl. egy megtörtént eset: senki sem mondta el, hogy X feladatnak már 10 nappal a határidő előtt kész kellene lennie. Csütörtökön csinálod a dolgodat, mintha minden OK lenne, elmész 1 nap szabira pénteken, hétfőn visszajössz, erre alapos fél órás fejmosást kapsz, hogy helyetted dolgoztak egész pénteken hogy kész legyenek.

Ja de egyébkent "aranyos vagy" (így szó szerint) hogy Y dolgot megcsináltad egy új módszerrel. Mi ez ha nem megalázó, én ezektől csak rosszabbul éreztem magam.

nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 de te egy tök más szituációt írsz le…nekem olyan van, ha új feladatot jól megcsinálok, megdicsérnek érte, vagy pl. kéthetente van a főnökkel meeting, amikor szintén pozitív feedbacket kapok és hogy elégedett velem. Ezen mi megalázó van?
nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Abban amit te írsz, önmagában semmi, hacsak nem negatív az alap hangvétel, tehát nem valamihez (ez lehet egy másik személy is!) képest dícsérnek. Ha pozitív, alapvetően minden OK, akkor természetesen nem tartom megalázónak.
nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 még az is jobb, ha valamihez képest dicsérnek, mintha soha nem kapnál dicséretet. Próbálj meg olyan helyen dolgozni, ahol kinevetnek, ha valamit rosszul csinálsz, ha jól, akkor soha egy jó szót nem kapsz. Na ez a megalázó, nem az, amit te mondasz.
nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
+ és ha valami rosszat, akkor meg kiforgatják "ezt miért így? Miért nem érted még mindig a rendszerünket? Ezzel csak a kollégáidra rósz többletterhet! A fizetésedet is ők kapják meg??" (ez persze így ebben a formában fikció, de értitek)
nov. 24. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!