Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan megnyilvánulás az...

Van olyan megnyilvánulás az interjuztatók részéről, amiből következtetni lehet arra, hogy esélytelen vagyok a pozícióra?

Figyelt kérdés

Tehát nyilván mindenkivel végigfuttatják az x órás elbeszélgetést tesztet stb. Van olyan elszólás, vagy kifejezés amelyből arra lehet következtetni, hogy ne is számoljak a munkával?


Volt olyan aki úgy érezte, hogy offos, de végül felvették?


nov. 24. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 éve nem voltam jelöltként interjún, de most is keresek kollégát. Én azt gondolom, ez érezhető
nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
1es vagyok, néha van a HR-tel teljesen semleges jelszavunk, de ahogy fent írtam, mindkét fél érezni szokta a kémiát
nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha pl.: flegma, lenéző az egyed.
nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.


De nekem az a benyomásom, hogy a flegma HR-es jót jelent. A fogkrémreklám mosolyú, "odáig voltam a CV-dből" típusú HR-eseknél soha nem jutottam tovább.


Egyébként meg nyilvánvaló, hogy ha alap technikai kérdésekre nem tudsz érdemben válaszolni, akkor ott ne reménykedj.

nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés arra vonatkozik hogy off-osnak gondolod, aztán mégse, nem?

Nekem volt ilyen, pl. feleannyi ideig tartott mint megbeszéltük, vagy csak makogni tudtam egész mondatok helyett. Magamban jól leírtam ezeket a helyeket, aztán 2 hét elteltével megcsörrent a telefon.

De inkább az volt eddig a jellemző hogy "nem éreztem semmit", se túl negatív se túl pozitív aztán sikerült.

nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azt volt egy nyugtalanító jel, amikor furcsán mozogtak az interjúztatók. Olyan ütemesen ültükben. És a végén fel is állt az egyik. Akkor mondtam, hogy na köszönöm ebből nem kérek.
nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ez tényleg nem mérhető objektív jelekben, jelölti oldalról sem. Most volt egy olyan élményem, hogy én azt hittem, minden oké, szeretné, azt mondta, hogy még nincs élő ajánlata, annyira az elején van a keresésnek, aznap tettünk neki ajánlatot, hát nem lett addigra neki egy másik, ami miatt nem jött...Én pedig munkaadói oldalról azt hittem, sínen vagyunk
nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy kijött mondta a nevem, és ahogy rám pillantott, és rögtön láttam az arcán a megvetést, és az "essünk túl rajta" kifejezést. Odabenn még egy tag várt, ketten "interjúztattak". Szakmai kérdésekbe bele se mentünk, gyakorlatilag rizsázott az egyik 3 percen keresztül, majd közölte, hogy majd értesítenek. CV-m elő se került, kérdésük nem volt. Persze azóta is hívnak.
nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szélsőséges esetben igen, de mondjuk munkakörtől is függ. Én gazdasági/adminisztrációs területen dolgozom 25 éve, elég sok interjún voltam, és sokszor volt olyan, hogy tök jó hangulatú az interjú, érezhetően egymást keressük, de mondjuk a 3 végső jelöltből valami apróság dönt, és mégsem én leszek a választott. Ahová látványosan nem engem kerestek (flegma, akkor veszi elő a CV-m, ködösít a munkáról, már előre kifogásokat mond stb.), ott olyan volt a hangulat, hogy oda én sem akartam menni.
nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: de mégis eszembe jut egy olyan, ahová azt hittem tuti nem hívnak vissza, aztán mégis. Valami kis cég, 4-5 nő + a tulaj, irodavezetőt keresett az olasz tulaj. CV-met láthatóan akkor látta először, össze-vissza belekérdezett, nem igazán tudta elmagyarázni a kérdéseimre sem, hogy mi is lenne a feladatom (úgy éreztem a többi nő fölé egy kvázi gardedám, aki összefogja őket és kommunikál kifelé, mert ez jött elő többször, hogy biztos tudok-e külföldi partnerekkel is folyékonyan bonyolult ügyekről tárgyalni, amikor épp 15 perce ültünk és beszéltünk folyékonyan angolul + 4 évet dolgoztam Londonban irodavezetőként), nem mondott konkrétumot sem a munkaidőről, sem a fizuról stb. Kb. fél órás volt az interjú, mondom na ide tuti nem hívnak vissza, de jobb is így. Aztán felhívott az egyik nő másnap, hogy xy úr behívna egy próbanapra, mert nagyon meggyőző voltam. Mondom egyrészt a fizetési sávról nem nyilatkozott xy úr, márpedig én nem akarom az idejét rabolni, hogy aztán kiderüljön nem egy malomban őrlünk. Plusz a próbanapért mennyit fizetne, alkalmival vagy hogyan? Jaj hát azt nem szokás, és fizetési sávot sem tud mondani. Mondom akkor nem. Na jó, beszél vele, visszahív. Visszahív félóra múlva, hogy semmiképp nem akarnak fizetni, de csak 4 órás lenne a próbanap, és fizetési sávot csak utána tud mondani. Nem mentem be próbanapra. :D
nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!