Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan megnyilvánulás az...

Van olyan megnyilvánulás az interjuztatók részéről, amiből következtetni lehet arra, hogy esélytelen vagyok a pozícióra?

Figyelt kérdés

Tehát nyilván mindenkivel végigfuttatják az x órás elbeszélgetést tesztet stb. Van olyan elszólás, vagy kifejezés amelyből arra lehet következtetni, hogy ne is számoljak a munkával?


Volt olyan aki úgy érezte, hogy offos, de végül felvették?


nov. 24. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8, azigen, ilyen nekem is volt, alig tudtam bejutni a házba, jól megvárakoztattak, aztán nem is várt fönn senki, majd egy végtelenül flegma nővel futkároztunk szó szerint az irodában (később a nőci megenyhült), kerestük a Józsit. A Józsi kb. be se mutatkozott csak kezet ráztunk, aztán tolta a rizsát 30 percig, néha szóhoz jutottam de azt se tudtam mit mondjak, kérdezni semmit nem kerdezett. Indirekt módon derült ki az is hogy még nem tegeződünk. Még jó, hogy nem köszöntünk egymásnak. Ennek ellenére volt további 2 kör a céggel, a Józsi mindkettőn részt vett, mint facilitátor, valami rejtélyes okból szerintem bírta a fejemet. A 3. körnél viszont ami már külföldi górékkal volt, fogta a fejét, itt láttam hogy valami nem lesz oké, nem válaszoltam megfelelően a beugratós kérdésekre. Nem is engem választottak végül. Német cég egyébként.

Volt egy másik német cég is, évekkel ezelőtt. Ott is jól megvárakoztattak az előtérben, majd a hr-es próbált egy kolléga jelenlétében megfingatni. Azt kérdezte németül, miért dolgoztam rövid ideig bizonyos helyeken. Én csak annyit mondtam "KURZ?!" 😅 Aztán további kérdésre elmondtam, angolul jobban tudok mint németül. Erre a nő: "ennek örülök" na itt kellett volna ráborítani az asztalt arra a p*csára. Azért megvártam míg kikísérnek, nem szóltak azóta se.

nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan sztorim volt, még interjú előtt, hogy levadászott egy fejvadász, mentem volna a megbízóhoz (felsővezetői szint). Felhívott egy hr-es és elkezdett máguskodni, hogy mit mondjak, miért jöttem, ne mondjam, hogy interjúra, mert még az elődöm nem rúgták ki. Mondtam, hogy ugye tudja, ha elhívnak egy kávézóba, akkor ez a beszélgetés kevésbé kínos és több kedvem lenne magukhoz, mint most?
nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor ígérnek, akkor már mehetsz is tovább...
nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálam olyan volt, hogy mznkaügyi hivatal közvetített ki áll@sinterjúra. Telefonon kellett időpontot egyeztetni. Már a telefonba hangosan felsóhajtott a nő! Na, gondoltam "jól" kezdődik.

Akit előttem interjúztatott, azzal csomó ideig szövegelt.

Mikor végre sorra kerültem, ezerrel megpróbált lebeszélni. Teljesen más hangulatú beszélgetés volt az enyém, mint az előző interjúalanyé, akivel már konkrétan a feltételekről tárgyaltunk. Végül én mondtam ki, hogy oké, nem egymást keressük.

Interjú végén meg kifakadt a nő, hogy csupa nyomit küld oda a munkaügy. Hát kösz.

nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!