Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógytornászként milyen...

Gyógytornászként milyen munkalehetőségeid vannak?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is, hogy ugyanúgy 8-tól 4-ig bent kell lenni. Vagy esetleg kötetlenebb, pont ez a bajom ilyen irodai dolgokkal, hogy nem akarnék egész nap egy asztal mögött ülni. Most megtetszett ez, de igazából nem tudok róla semmit.
nov. 26. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég hasznos hivatás. :)
nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozhatsz vele kórházban , vagy magánban is .
nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen kórházakban bent kell lenni 8 órát, vagy csak pár órára bemész?
nov. 26. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Iskolákban is van gyógytorna, szerintem utazó gyógytornászként több intézményt lát el egy-egy személy.
nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most már 8 órás és igen, a kórházban is ott kell lenni. Magánozhatsz is, de rohadt sok munka egyet kialakítani és felfuttatni.
nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Napi nyolc órában szokott sok gyógytornász kórházakban.

Sokuk keresetkiegészítésként el szokott menni házhoz is külön terápiákat tartani keresetkiegészítés okán. Anyám elszenvedett egy dupla agyérkatasztrófát, amelyet túlélt ugyan, de "vigyázzállásban" feküdt otthon szerencsétlen, miután kikerült egy olyan helyről, amely szerintem még arra is méltatlan, hogy elhunyt embereket tárolhassanak ott. A teljes baloldala le volt bénulva. Fogadtunk mellé egy gyógytornászt, aki tényleg méltányos áron tette a dolgát, - intelligens volt, fiatal, precíz, volt felelősségtudata. Alkalmaztuk, amíg értelmét láttuk és nem bántuk meg.

A gyógytornász áldásos tevékenysége, az általunk alkalmazott étrend kiegészítő, vitaminok, az általam anyámon rendszeresen elvégzett kínai talpmasszázs együttes hatásaként - nagyjából - fél év elteltével már volt, hogy azért pánikolt be az anyám, mert a hatalmas belvárosi lakás egyik feléből elindulva a lakás másik végében felejtette a botját, - képes volt önállóan közlekedni a lakásban. Persze ennek meg voltak a kockázatai is, de ez is a mutatója annak, hogy ha megfelelő odafigyeléssel figyelnek oda egy betegre, akkor kedvező eredmények is érhetők el, - persze ez nem úgy megy, hogy "bedobtam (ide meg oda) 50 forintot", akkor törvényszerűen minden klappolni fog. Van, amikor megéri foglalkoztatni hozzáértő gyógytornászt. Miután véget ért a munkakapcsolatom a fiatal hölggyel, hiába voltam róla jó véleménnyel, a tisztesség azt kívánta, hogy felajánljam a munkakapcsolatunk megszakítását számára - annak érdekében, hogy senki ne képzelhessen a munkakapcsolat mögé többet, mint ami volt. Elfogadta a felajánlást, megköszöntem neki, amit tett értünk, aztán megszakítottam vele a kapcsolatot. Kár érte, de így volt tisztességes!

nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!