Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Falun milyen munkalehetőségem...

Falun milyen munkalehetőségem lenne, ha se itt se a belátható környéken nincsen semmi?

Figyelt kérdés
Protekciós nem vagyok. Vállakozási lehetőségem nics. Ingatlanom sincs, amit kiadhatnék. Aki nem ismeri a helyzetet, az nem is hiszi el.
nov. 13. 16:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
Rengeteg munkalehetőség van manapság legfeljebb utaznod kell.
nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Napi inga szerintem 4-5 óra felett naponta már nem lehetséges, be sem érnék.
nov. 13. 16:29
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana tudni ehhez egy apró, de nem elhanyagolható részletet: melyik faluról van szó. Így most én mondhatom neked, h a faluhoz tartozó régi tsz telepen van több üzem is, ahol van felvétel, mivel fingom nincs, h hol laksz.
nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerős :( mondtàk ingàzzak

Oké de másfél 2 óra oda plusz ennYi vissza akkor a gyerekért nemtudok menni.

Szoval aki nincs ebben nem érti meg. Ingàznèk èn ha ehhez igazítanàk az óvodai iskolai nyitvatartási.

nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hogy milyen munkalehetőség?

Az égvilágon Semmi!!!

nov. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Költözés gondolom szóba se jön, de kb millió hetelős munka van pl a fővárosban, nagyrészt építőipar. Hétfőn visznek, pénteken hoznak, van munkásszálló, vagy ingyen, vagy egy minimális összeget levonnak érte a fizetésből.

Egy valamiből bőven van falun is: kifogásból.

nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A szüleim nem engedik, hogy szóbajöjjön. Az építőipar nem nekem való az 50 kilómmal stb. Ott testesebb férfiak, szakmunkások dolgoznak.
nov. 13. 17:22
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
#7 ne haragudj, de pont erről beszéltem. Kifogás van millió. Nekem is jobban feküdne, ha lenne 2-3 belvárosi lakásom, amit kiadok és a bevételből élek, mint hal a vízben. Vagy esetleg lenne egy frankó cégem, amit igazgatok. Hát egyik sincs, így maradt a munka, amit mellesleg mikor kezdtem, én sem voltam sokkal több 50kg-nál, meg most sem vagyok szétgyúrva. Akarat kérdése, nem testalkaté.
nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
50 kg-os, gerincferdüléses lányként szerinted kifogás, hogy nem megyek férfiaknak való építőiparba? Nulla tapasztalat. Itt egyébként nincs ilyen. Ács van, kőműves van és segédje van. Nem éppen hozzám hasonlóakat keresnek. De nem érted, úgy látom.
nov. 13. 17:36
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk eddig egy büdös szóval nem írtad sem azt, h nő vagy, sem azt, h beteg. Bocsánat, h nem vagyok gondolatolvasó. Rohadt nehéz segíteni félinformációk alapján. Ez esetben ajánlom a szintén ott alvós varrodákat. Tudod, amivel kapcsolatban most millió hír van, h annyira nem találnak oda embert, h külföldről hoznak munkaerőt. Nem, nem kell hozzá varrónői képzés, simán betanítanak. Mondjuk ott ülni kell. Gondolom attól kijön az aranyered, vagy esetleg megszúrod az ujjad. Kezdj el onlyfanzezni. Az a neked való könnyű munka, könnyű pénz.
nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!