Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát tudok vállalni,...

Milyen munkát tudok vállalni, ha kb.2 hetente beteg vagyok és folyamatosan fáradt, fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Eddig egyetemet valahogy kiblekkeltem. De pluszbaan még nem tudom, hogyan bírnám a napi 3-4 óra ingázást. Közelebb nincsen semmi.
nov. 26. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egyetem? Valami ahhoz kapcsolódót kellene keresni, ha már értesz hozzá.
nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt oda is költözhetsz, ahol van munkalehetőség. Így nem kell ingáznod, bár valószínűleg drága lesz az albérlet, hacsak nem találsz olyan munkahelyet, amelyik szállást is biztosít a dolgozóinak. Vagy vállalj olyan munkát, amit otthonról tudsz végezni. De én mindenképpen először is kivizsgáltatnám magam a helyedben, hogy megtudjam, hogy ezt az állandó fáradtságot, fejfájást és betegeskedést mi okozza és mit tudok tenni ellene.
nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!