Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki dolgozott màr gyárban,...

Aki dolgozott màr gyárban, nem tudja hogy mekkora hibát preferálnak?

Figyelt kérdés
Nos, ezt aggódva, rettegve írom, hiszen ez az első munkahelyem 22 éves nő vagyok, párommal ugyanott dolgozunk, csak más részlegen, elkövettem egy hibát ami miatt az egész rendszer leállt, lényegtelen hogy mit, veszteség nem lett, de a főnökök nagyon mérgesek rám. Párom nem támogat, egy mérgező kapcsolatba menekültem a családom elől. A párom azt mondta nekem hogy holnap kifognak engem rúgni, apró hibàkat mindig elkövetek, hiszen nagyon esetlen vagyok, egy 165 centis vékony nő vagyok, nem gyári munkásnak való, de nagyon nem szeretném elveszíteni a munkámat. Mindenki pipa rám, a főnökség beszélni akar velem holnap, mi a legjobb amit eltudok mondani? A párom nem avatott be a részlege funkcióiba, őt nem is érdekli az egész, pedig ha tudtam volna, lehet nem csinálok kárt… nagyon fèlek, abszolút mentális beteg vagyok és erősen paranoiás… a párom csak annyit mondott az egészre hogy undorító vagyok és reméli hogy kirúgnak, meg hogy szarra sem vagyok jó… nagyon rosszul érzem magam, szànalmas vagyok hogy egy ilyen oldalról várom a segítséget, de egyszerűen minden szar már az életembe és már nagyon magam alatt vagyok, egésznap sírni tudnék, pánikrohamaim vannak, ha egy kicsi jó is történik velem rögtön elszáll, ez volt az első nagyobb hibám de sajnos a kis főnök nagyon utál engem, bár érthető, egy szerencsétlen vagyok. Ha még a munkàmat is elveszítem én nemtudom mit fogok tenni.. de egyszerűen rettegek a főnök mondta a páromnak hogy adjak le valamit amit persze a párom csak akkor mondott el nekem mikor már hazaértünk, ezért is valószínűleg még mérgesebbek lesznek rám, nem fogjàk érteni miért nem adtam le.. ahelyett hogy segített volna mégnagyobb szart kavart alám és nemtudom mit tegyek, az ember akit szeretek a legnagyobb ellenségem, mástól sem várhatok segítséget ugyanis ha hozzászólok valakihez egyből elhord a legótvarabb kqrvának, ugyanis a gyárba csak faszik dolgoznak, ő pedig azt hiszi hogy mindenkit leakarok sz0pni, a melóhely angliába van, a nyelvet sem beszélem valami fényesen… de abszolút kilátástalannak érzek mindent, rettegek, tudom hogy senki sem tudja meghatározni egy adott munkahely preferáló szintjét előismeretek nélkül, lehet hogy a kerdesem is hasztalan… nem is értem mit vàrok…
nov. 27. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Kamu. En Angliaban vagyok, s egy betanulatlan, nyelvet nem beszelo kezdore semmit nem biznak ra, maximum a tele lada helyere kell tenned egy ureset. Viszont ha te egy ilyen faszival vagy egyutt, csak gratulalni tudunk. Valts faszit, valts munkahelyet. Senki nem fogja az eleteted megoldani helyetted.

Konkretan: holnap bemegy a legkozelebbi Work Agencybe jelentkezni es par napon belul kikozvetitenek valahova, ilyenkor karacsony elott kell a melos. Aztan keresel egy kiado szobat es szo nelkul otthagyod a paraszt parodat. Elso penteken megkapod a fizudat, onnantol a magad ura vagy.

nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is kamu, kint teljesen mas a mentalitas, meg a gyarakban is.

it nincs olyan hogy VALAKI hibas, hanem csak VALAMI.

nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Persze, hogy kamu. Kis törékeny ártatlan szépkislány,a kit mindenki csak bánt, pedig rózsaszín Disney hercegnő.


Van itt az oldalon egy másik ilyen, mindig ír valami kamu kérdést, ahol áldozat, de sosem csinál semmit és itt kérdezgeti, hogy ugye bántás amit vele csináltak.

Pl. főzött valamit magának, meg a palijának, de beállítottak az anyja vendégei, szóval az anyja elvette előlük a kajás tányérokat és odaadta a vendégeknek, nekik meg nem maradt a kajából.


Full kamu történetek, csak tudják, hogy az ártatlan kiscsajra majd harapnak. Főleg itt, ebben a témában sok az incel meg a hisztiző fiúka, akiknek nem megy a csajozás.

nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tudom mekkora hibát preferálnak mert egy üveggyárban dolgoztam (pár hete voltam ott) és öszetörtem olyan 2,5 millió forintnyi üveget (még az is csoda volt hogy senki nem sérült meg). Most nem írom le az egész sztorit mert hosszú. Na a lényeg annyi hogy ezért nem kaptam semmit, sőt erős fél évre rá én lettem abban a gyárban a műszakvezető. Szóval így megy ez sokszor. Egyszer lent-egyszer fent. Lehet hogy ez csak egy mélypont számodra, és ha kibírod ezt utána új lehetőségek nyílnak meg... (Szóval kitartás neked.)
nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semekkora hibát sem preferálnak. A hibátlan munkavégzést preferálják mindenhol.


Egész biztos, hogy ezt a kérdést akartad feltenni? Nem azt, hogy mekkora hibát tolerálnak?

nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi konkrétan összeverekedtünk az üzem közepén.

Őrök le se szrtak, végignézték egészet.

Ebédre kiértek a rendőrök azt mehettünk elbeszélgetésre.

Még aznap kiengedtek, másnap ugyanúgy kezdtünk reggel 6 kor, másik csarnokba lettünk beosztva és ezen kívül senkit nem érdekelt mi történt.

nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1-es

Hát pontosan jól jellemezted a munkaköröm, nem bíznak ràm csak selejt munkát, lehet ez lenne a legjobb megoldàs, de eléggé nehezen oldom meg a dolgaimat egyedül, részemről ez is egy rossz tulajdonság


2-es

Nem feltétlen más a mentalitàs, a külföldiek részéről lehetséges, de a magyarok mindig hozzàk magukkal a sz4r mentalitást


3-as

Ha rózsaszin disney hercegnő lennék, akkor talán modellnak álltam volna rabszolga munka helyett


Ami meg a kajás lányt illeti, sajnos nem én vagyok az, nem vagyok egy konyhatündér, biztosíthatlak róla, hogy az én kajámat senki sem adná oda vendégeknek, mert többet nem jönnének vendégek, ha szégyen, ha nem, majd talán egyszer lesz érzékem a főzéshez:) de azért ez a story elég vicces, ha valódi a story én biztosan még a vendégek szájából is kihúztam volna az ételt, erről ennyit


4-es köszönöm a választ!


5-ös most hogy mondod:D


6-os köszönöm a választ, remélem te nyertél

nov. 28. 04:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Frissites: nem rugtak ki es mikor masnap mondtam a melotarsaimnak h mit gondolnak h ki leszek e rugva, még ki is nevettek, aztan elkezdtek sorolni h ők milyen hibakat csinaltak
dec. 1. 03:21
 9/9 anonim válasza:

Gyár az relatív. Itthon az x nevű cég minden hibám elröhögte, megbeszéltük, y meg ordított velem, de ugyanaz lett a vége.

Ne vedd komolyan ezeket csak akkor ha tényleg erős hibát csináltál, pl kárt tettél, a főnök csak akkor fog szankcionálni, addig csak szeretné hogy maximálisan dolgozz.

Ha lelkileg meg gyenge vagy írj, én mindenkinek imádok segíteni, viszont van igaza bizonyos részben az egyik válasznak.

Sose mástól keresd a megoldást. Ötletelni tudunk, segíteni tudunk de a hibáid te tudod csak megoldani.

jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!