Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért fáj a főnökömnek, hogy...

Miért fáj a főnökömnek, hogy precízen, aprólékosan végzem a munkám?

Figyelt kérdés
nov. 28. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem lassúnak lát.
nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert lehet, hogy vetélytársat lát benned. Vagy fél, mert ő pont nem ilyen, hanem felületes, így esetleg találsz gócpontokat.
nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit mond? Ez tipikusan olyan dolog, hogy 2 oldalú: 1. látni kellene, hogy te mit (nem) csinálsz és mit hogyan csinálsz. 2. hallani kellene, hogy Ő mit kifogásol.


Ezt mi innen távolról, - nem ismerve sem téged, sem a főnöködet, sem az elvárásait, sem a konkrét munkát, sem a te tényleges teljesítményedet, sem azt, hogy az ő elvárása reális vagy sem - nem fogjuk tudni megítélni.

nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
nem teljesen mindegy, hogy ez most mit jelent adott munkakörben: jól dolgozol, vagy feleslegesen tökölsz egy munkán időtlen időkig maximalizmussal takarózva...
nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Állítása szerint meg van elégedve velem...
nov. 28. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:

"Állítása szerint meg van elégedve velem..."


Akkor miből gondolod, hogy fáj neki?

nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert ő pont az ellenkezője. Nem számít, hogy jó-e a munka, csak készen legyen.
nov. 28. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok esetben pofára mennek a dolgok, de a munkaerő viszont kell.
nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az elvem pedig az, hogy minél jobb munkára törekedni. Néha hálás az igyekezetemért, néha próbál szívatni, megalázni.
nov. 28. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Munkától függően, ha mondjuk - most csak írok valamit - mondjuk tegyük fel titkárnő vagy, és eddig begépeltél egy nap mondjuk 20 A4-es oldalt,ami csordultig volt írva (margótól margóig, az oldal tetejétől az oldal aljáig), most meg csak 5 oldalt csinálsz meg ugyanennyi idő alatt, akkor az persze, hogy szemet szúr.


Én kapásból ránézetnék az informatikussal (ha beosztottam, akkor parancsba adnám neki, ha nem beosztottam, akkor csak kérném, hogy legyen szíves X.Y.-né Y.X. összes internetes tevékenységét szíveskedjen holnap reggel 8-ig LAIKUSKÉNT ÁTTEKINTHETŐ FORMÁTUMBAN, letenni az asztalomra. A titkárnőmmel kiemelőztetném az összes mindent, ami nem céges és holnap egy bődületes fegyelmivel már repülne is a cégtől.

nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!