Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen HR az, amit ha vissza...

Milyen HR az, amit ha vissza akarok hívni, akkor azt mondja be, hogy nem kapcsolható a szám?

Figyelt kérdés
Ők hívtak, de nem tudtam felvenni, amikor vissza akartam őket hívni, akkor pedig ezt mondta be. Ilyenkor vissza fognak ők hívni vagy kidobtak a kukába?

dec. 4. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamilyen 'soft phone', Teams-ből vagy hasonló applikációból hívogatnak, amihez van rendelve telefonszám, de hívásokat nem fogadnak, vagy nem nézi senki. Ne parázz, ha akarnak, úgyis elérnek, esetleg írj nekik ha tudsz más elérhetőséget.
dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ. Nagyon aggasztana, ha egy ennyin csúszna el a dolog.
dec. 4. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád esett a választás, nem ezen fog múlni. Keresnek majd újra.
dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem eshetett rám a választás, mert szerintem ez lett volna az első interjú.
dec. 4. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írják, valószínűleg valami szoftver-telefonról hívnak.

Azért próbáld majd még meg munkaidőben újra hívni, lehet csak simán szüneten volt és ilyenkor deaktiválva van a telefon, nem fogad hívásokat. Már ha a rendszer enged befelé hívásokat ugye. Ha nem megy, akkor várj türelmesen, vszeg újra fognak hívni.

dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
dec. 4. 11:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta se kerestek.
dec. 5. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!