Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem sietsz haza munka után?

Miért nem sietsz haza munka után?

Figyelt kérdés
Csak érdekel. Én olyan vagyok, hogy amint 16:00-t üt az óra, már megyek is haza, egész nap távol voltam a páromtól, sokat dolgoztam, pihenni szeretnék. De látom, hogy a munkatársaim még akkor kezdenek csak pakolni, beszélgetnek, simán ott maradnak még egy negyed órát. Ezt onnan tudom, hogy nálunk van délelőtti és délutáni műszak, és amikor délutános vagyok, akkor látom a délelőttösöket, hogy nem sietnek.
dec. 4. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Ráérnek

2. Otthon nincs kivel beszélgetniük

3. Úgy jön járatuk, hogy felesleges pontban négykor kisprintelni az ajtón, aztán tíz percet várni a megállóban

4. Mennék onnan máshová időre, de túl korán érnének oda, ha elrohannánan

5. Jól érzik ott magukat

dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jóban vannak egymással, így munka után még beszélgetnek kicsit, pont úgy megy a buszuk, hogy felesleges rohanni, vagy csak úgy vannak vele, hogy nem azon a negyed órán múlik, utálnak rohanni.
dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
20%
Itthonról dolgozom.
dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Mert jól érzem magam bent. Szeretem a munkámat. Meg a munkatarsaimat is. Néha van, hogy még befejezek valamit, cca 15-20 perccel tovább maradok.


A gyerekem kamasz. Amikor hazaerek, ő általában tanul, vagy telefonal a barátnőivel.. Tehát nem rám vagyik már. A férjem meg eleve később ér haza mint mi.

dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Már home officeos vagyok pár éve, de amíg bejárós voltam nem siettem. Miért sietnék? Nem ég a ház. Nem rohanok, ha nem muszáj, feleslegesnek és értelmetlennek tartom. Munka után szívesen eldumáltam egy kicsit azokkal a kollégákkal akiket kedvelek, 15 percen meg semmi se múlik. Általában munka után nem is mentem egyből haza, egész nap ülés után jólesett sétálni egyet, vagy elintézni ezt-azt (addig is talpon voltam) mielőtt hazaértem. Nem csak otthon érzem magam jól és nem szeretek passzívan pihenni.
dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Pár éve szemműtétem volt télen, és direkt tovább maradtam bent, amíg nem volt túl sokáig világos, hogy már sötét legyen, mikor elindulok, hogy ne kelljen felvenni az UV szűrős napszemüveget, amit hordanom kellett fél évig.

De nyilván a te kollégáid nem ezért maradnak tovább. Sok oka lehet, miért nem siet valaki haza, amint vége a munkaidőnek. Itt már felsoroltak párat. Miért nem őket kérdezed meg?

dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Akivel csak veszekszik otthon az asszony nem fog hazasietni.
dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Én "háziasszony" meg anya is vagyok de már nagyobb, önálló gyerekkel.


Világéletemben bagoly típus voltam es vagyok. Reggel nehezen érek be, nehezen indul a napom, délután elememben vagyok és dolgozom mint a guzu.


Én is tovább maradok általában.

dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
1-2 kivétellel remek munkatársaim vannak, akikkel munka után is szívesen beszélgetek. Jó is a hangulat, tényleg szuper társaság, én meg általában nem sietek sehová. Ha mégis van valamilyen délutáni program, azt úgy szervezem, hogy ne passzintosan érjek oda, szóval még úgy is van annyi időm, hogy egy 10-15 percre leálljak a többiekkel beszélgetni.
dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Mert reggel lusták felkelni, így felhalmoznak minimum fél óra késést. Munkaidőben meg megy a platyka meg a dumcsi. De a feladat határidős. Ezért bent kell maradni megcsinálni.

Aki reggel időben, vagy előbb beér, és lelkiismeretesen végigdolgozza napját, az nem fog tovább ott bent maradni.

dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!