Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállaltam egy olyan állást...

Elvállaltam egy olyan állást amit nem gondoltam át. Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Leszögezném: dolgozni akarok, és szükséges is. Azonban egy olyan állásra mondtam igent amit nem gondoltam át eléggé. Nem egy nagy ívű állás: egy elég forgalmas helyen polctöltögetés, vásárlókiszolgálás, raktári meló. Nem tettem fel magamnak a kérdést, tényleg ezt a munkát akarom e végezni, és nem is érzem magam jól bent. Most ott tartok hogy amint valami jobbat találok, dobbantok. Hogy ez pár nap vagy pár hónap lesz, nem tudom. Nem hiszem hogy meg fogom szokni ezt a helyet.

Volt már más is ilyen helyzetben?


dec. 7. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mióta dolgozol ott?
dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy elvállaltam olyat is, amit naaagyon nem akartam, de az volt éppen és muszáj volt. Utáltam, túléltem, első lehetőségnél pápát intettem. De ugye muszáj csinálni, mert ez sajnos ilyen.
dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden második ember járt már így. Nem egy nagy ügy. Lesz másik, mehetsz.
dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig 8 napot dolgoztam le. Igazából senki nem segíti a beilleszkedésemet, úgy vannak vele, találjam fel magam, azt ott hagynak. Néha tehernek érzem magam közöttük, pedig igyekszek, de ez csak megerősít hogy nem vagyok ide való. Egyáltalán nem érzem magam jól itt.
dec. 7. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de most egyenként egy kis támogatást vársz, vagy ki szeretted volna írni magadból, vagy mit szeretnél ezzel?
dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább csak kiírni magamból, igen.
dec. 7. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel ne foglalkozz. Hidd el, ha veled így bánnak, másokkal sem jobbak. Ahol én dolgozom ott is egymást kibeszélik a hátul mögött és bár nekem mondják, hogy mindig kérdezzek, ha valamit nem tudok-mert honnan is kéne tudnom-ha megteszem, már rögtön forgatják a szemüket meg nekik erre nincs idejük/nem hiszik el, hogy én ezt nem tudom, stb. Én is azért dolgozom ott, mert kell a pénz és ennyi. És én is számolom vissza a napokat, hogy hányszor kell még bemennem.
dec. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!