Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha épp nincs feladatod munkaid...

Ha épp nincs feladatod munkaidőben és nem HO-ban vagy, mivel ütöd el az időt?

Figyelt kérdés
dec. 8. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
evés, séta, gyakori, reddit, facebook ilyenek
dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Megcsinálok valamit a ház körül, főzök, játszok a háziállatommal, podcastet hallgatok vagy videót nézek, olvasok, elmegyek sétálni.
dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tanulok valamit szakmán belül.
dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ide erre az oldalra írok vagy beszélgetni szoktam emberekkel.
dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Irodai üresjáratokban olvastam a telefonomon (Kindle app) vagy böngészőben, sétáltam egyet a környéken, beszélgettem kollégákkal, zenét hallgattam.
dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sorozat vagy Yt nézés, Gyk, Reddit, olvasás a telefonon, podcastok és zenehallgatás
dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Időnként elmegyünk a sarki cukrászdába és jó időben kiülünk a teraszára.

Amikor túl sok süti maradt akkor féláron adják pénteken 4 után.

Hétvégén zárva vannak.

Van mellettünk egy sportpálya, többiek fallabdázni vagy teniszezni szoktak, én csak pinpongozom és csocsózom.

Rossz időben xboxozunk vagy 3D szemüveggel játszunk.

Amikor csak én jelenek meg az irodában főként a kanapéról vagy hintából internetezek.

dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még be kellett járni: hírportálokat olvastam, mert azért nem szólhat be senki (jól rá is szoktam, függő vagyok, utálom), az ebédszüneten kívül is kimentem pl. kisboltba, vagy csak úgy sétálni egyet, amíg bagóztam, azt is, illetve volt egy munkahelyem ahol külön "nyugiszoba" is volt, néha ott szundítottam egyet. Ha egyedül voltam benn, akkor videózás, könyvek olvasása, adminisztratív teendők (volt egy vállalkozásom is mellé.)

A HO-ban meg küzdök, hogy ezt a rengeteg rossz szokást félre tudjam tenni...

dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igyekszem úgy cisnálni mintha még lenne mit tennem, esetleg elindítok valami traininget... de délben amúgyis hazajövök mert elég hetente éfl napot bent lennem. De nagyon nyögős az a kis idő is:D

Akármilyen oldalt nem nyithatok meg mert simán belelátnak a képernyőmbe.

dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Netezés, a jövő időszakon gondolkodom (előkészíteni a jövőbeni feladatokra a dolgokat), álláskeresés...
dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!