Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért így ad vissza némelyik...

Miért így ad vissza némelyik bolti eladó? Mit gondol ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha készpénzzel fizetek a boltban, például egy aldiban, ideális esetben úgy adnak vissza, hogy ide adja a papír pénzt a kezembe, aztán külön az aprót, a blokkot pedig rá teszi a termékekre. Aztán el tudom tenni egyből a pénzt, és el is tudom tenni a termékeket időben, mert általában ott sietni kell, hogy tudjon a következő vásárlónak pakolni.


Viszont van néhány eladó, aki valamilyen oknál fogva azt csinálja, hogy fogja a blokkot, a papír pénzzel összefogja, és erre még ráteszi az apró pénzt is, és így egy az egyben oda adja nekem. Külön helyre kell tennem a pénztárcámban a papír és az apró pénzt is, a blokkal meg össze tapad a papírpénz, szóval azzal kell kínlódnom, hogy ezeket szétválasszam egymástól, úgy, hogy ne ejtsem el, és még ráadásul a kezemben van a pénztárcám is, tehát konkrétan fél kézzel oldjam meg, hogy elválasszam az aprót a papírpénztől, és a papír pénzre tapadt blokkot. aztán meg persze siessek elpakolni, mert már jön a következő, és rám morognak, hogy szerencsétlenkedem.


Ha lehet úgy is visszaadni, ahogy az első esetben leírtam, és semmivel több időbe nem telik, csupán kell egy kis logikus gondolkodás hozzá, miért nem úgy ad vissza az összes eladó? mi értelme van ennek?


dec. 11. 10:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Mi értelme van ilyen borzalmasan piszlicsáré dolgokon ennyire hőbörögni? 😏
dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
összeszorítod a markodat arrébb tolod a kocsit és ott elpakolod a pénzedet
dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

"Külön helyre kell tennem a pénztárcámban a papír és az apró pénzt is, a blokkal meg össze tapad a papírpénz, szóval azzal kell kínlódnom, hogy ezeket szétválasszam egymástól"

Ez teljes mértékben a te ügyed, választásod. Az eladónak semmi köze hozzá.

Te miért teszed be a tárcádba a dolgokat?

dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
*miért így?
dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Azért egy ekkora problémáról ennyit írni... le a kalappal:D

Nem véletlenül nem fizettem készpénzzel már vagy fél évtizede:D


Egyébként meg pakold el a lehető leggyorsabban, de ne nyomaszd magad, hogy annál is goyrsabban kéne. Ennyi. Problem solved.

dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Inkább itt nyígsz a gyakorin, minthogy bankkártyával fizetnél.

Lángész vagy!

dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha a valóban fontos dolgokba csak feleennyi energiát tennél, talán még boldog is lehetnél.
dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Legközelebb fizess kártyával. Amit leirtál azt én is utálom, ezért fizetek inkább kártyával, esetleg ha tudod a pontos összeget készíts elő annyi kp-t.
dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Az élet nagy tragédiái....


Fogod elrakod ahogy tudod. A következő majd vár annyit, nem kell rohanni sehova. Az a 10 másodperc nem fog megváltoztatni semmit.

dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

Direkt azért ad így vissza, hogy a h..lye vásárló rájöjjön, hogy bankkártyával egyszerűbb lenne fizetnie - és neki sem kéne a visszajárót számolgatnia.

De mint látjuk, vannak nehéz felfogásúak.

dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!