Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mást is idegesítenek a munkahe...

Mást is idegesítenek a munkahelyi rendezvények, csapatépítők?

Figyelt kérdés
Munka után, munkaidőn kívül nem szeretek a munkahelyemmel foglalkozni. Utálom amikor ilyenekkel jönnek, ha meg nem akarok részt venni benne, kibeszélnek a hátam mögött. Utálom az ilyeneket, szeretek munka után hazamenni és a személyes dolgaimmal foglalkozni, nemhogy még csapatépítőre meg egyéb hasonló baromságokra járjak.
dec. 12. 23:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Én imádom ezeket, igaz, nálunk munkaidőben vannak.
dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%
Akkor nem vagy csapattag. Ha majd felmerul, hogy ki legyen lapatra teve, ne csodalkozz. Ahol a kozosen vegzett munka az elvaras, akkor joggal varjak el, hogy tobb legyel, mint egyszeru bejaro robot. Nekunk most volt karacsonyi bulink, a ceg fizetett egy kozos vacsorat. ELmentem, mosoly, par udvarias mondat, es mar jobb is a vilag. Ennyi. Miert kell szarra tenni onfejuskodessel? Sosem tudod, mikor jon jol egy kollega segitsege. Munkaban vagy a maganeletben (pl. nem indul a kocsid a ceges parkoloban s megkersz valakit, hogy segitsen). Sosem tudod elore.
dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
#2 A két dolognak semmi köze egymáshoz. Ha amúgy is együtt kell dolgoznod X meg Y emberrel, akkor a munka ideje alatt majd összecsiszolódtok, beszélgettek, segítetek egymásnak adott esetben. Ehhez valóban felesleges az erőltetett céges "csapatépítés", ami a valóságban csak egy újabb ok a berúgásra, amúgy meg időrablás azoknak akiknek épp elég napi 8-10 óra a melóból, és mást is szeretnének kezdeni az életükkel.
dec. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Munka helyett kéne, akkor elviselném.
dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem ezeket az összejöveteleket, mert olyan emberekkel sikerül megtalálni a közös hangot, akiről nem is feltételeztem korábban. Bemutatkozáskor távolságtartónak éreztem és bizony nagyon kellemesen csalódtam. Sokkal közvetlenebb kapcsolat alakul így ki, mint amikor csak a munka a téma. Én mindig igyekszem mindenkivel szót váltani és jól is érzem magam. Nyitottnak és pozitív szemléletűnek kell lenni.
dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Te jó ég, még jó, hogy utálom, mint a franc. A kollégáim nem a barátaim, akarja a fene nézni a képüket munkaidőn túl is. Természetesen nem utálom őket, semmi bajom velük, csak nem a barátaim, ennyi. A hideg meg egyenesen kiráz a csapat/csapatszellem szótól is. Szerencsére nincs túl sok ilyen megmozdulás egy évben, túlélhető, de egyébként nem én vagyok az egyetlen nálunk, aki a háta mögé nem kívánja ezeket a kötelező jópofizgatásokat. Köszönöm, de programot a párommal és a barátnőimmel szeretek szervezni és pont.
dec. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sőt örülök, hogy vannak időnként kollégákkal is programok. Igaz, nálunk a munkahelyi közösség is jó, egészen családi.
dec. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ami ténylegesen csapatépítő azzal nincs gondom. Szerintem lehet egész hasznos is.

Jobban utalom amikor csak közös ivászat van és még lelépni is nehéz a megjegyzések miatt.

Egy ilyen alkalommal kapott bőven whisky-t a virágcserép amikor nem látta senki.

dec. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron volt a csapatunknak egy borkóstolóval egybekötött játékos program. Kora délután elmentünk, este jöttünk vissza. Teljesen rendben volt, szeretem a kollégáim, kellett is nekünk egy kis kikapcsolódás.

Egyébként nem szeretem ezeket a merev, tipik csapatépítő programokat. Akivel jóban vagyok, azzal jó néha meló után beülni valahova egy pohár borral, de ennél többre nem vágyom. Kellemetlen, kínos és erőltetett.

dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
#2 Na azt hívják kihasználásnak, mikor azért jópofizol másokkal, és édesgeted őket magadhoz, mert egyszer még hátha hasznukat veszed, meg hogy te kapd az előléptetést. Szerintem ezerszer jobb, ha valaki nem akar bratyizni munkaidőn kívül, csak dolgozni, mintha úgy tekint a többi emberre, mint kvázi az alkatrészekre a kocsijában, amik eljuttatják a céljához.
dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!