Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Felmondjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Több, mint 7 éve dolgozok ugyanazon a munkahelyen. Már nagyon nem szeretek itt dolgozni, ki vagyok égve. A munka nagyon monoton és a több műszakos munkarend miatt már nem tudok éjjelente aludni sem, állandóan szomorú és depressziós vagyok.

Ha felmondanék, akkor az anyagiak meg vannak oldva. Nem szorulnék rá, hogy más eltartson.

Mindemellett azonban egészségügyi okok, iskolai végzettség, nyelvtudás miatt valószínűleg nem vagy csak nehezen találnék másik munkát. Ehhez kapcsódóan amiatt is félek, hogy mások elitélnek, ha munkanélküli leszek.



dec. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondj fel, ha van hova menni!
dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a megfigyelésem, hogy aki nagyon régóta van ugyanazon a munkahelyen - ahogy én is - az úgy érzi, hogy nehezen találna másikat - ahogy én is. Azonban ez nem a valóság.


Szerintem kezdj el állást keresni, akkor is elég felmondanod, ha találtál másikat.

dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
váltani kell, az egészség a legfontosabb, keress másikat, miért foglalkozol azzal, hogy ki mit mond? nem tudod úgysem megváltoztatni, hogy ki mit gondoljon rólad nincs ráhatásod erre, a félelmet meg egyszerűen zárd ki, vagy beleörülsz, hogy azt hiszem, hogy azt hiszek mókuskerékben
dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi fontosabb, az egészséged, vagy a szomszéd véleménye?
dec. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek ebben a helyzetben? Felmondjak vagy ne?"


Nem is fér hozzá kétség, ha az anyagiak egyébként meg vannak oldva hozzá.

dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!