Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztál többször is ugyanazo...

Dolgoztál többször is ugyanazon a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Ugyanoda jelentkeztél újra vagy visszavettek?
dec. 13. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem több helyre is visszahívtak, de nem mentem.

Persze az egómnak nagyon jót tett, mert én mondtam fel.

dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, 7 éve dolgozom ugyanazon a munkahelyen
dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen: visszavettek.
dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen, 2 ilyen is volt. Az egyik az első komoly helyem volt. 1 év után hagytam ott, márciusban, szeptemberben pedig csont nélkül visszavettek volna akár ugyanabba a csapatba is ahol eredetileg voltam. Utóbbival nem éltem, másik csapatot választottam. De végül nem is oda, hanem egy harmadikba kerültem, ami borzalmas volt. Én meg még tapasztalatlan voltam és ahelyett, hogy át/visszakuncsorogtam volna magam akár az eredetibe, akár az eredetileg ajánlottba, otthagytam a céget próbaidő alatt.

A másik ilyennél 3 hónapos határozott szerződesem volt, ami után önként távoztam, ezen pedig ők megsértődtek. Legközelebb 6 év múlva álltak velem szóba, akkor rögtön föl is vettek és majdnem 3 évig maradtam is.

Hozzájuk most, vagy a közeli jövőben is visszamennék, szerintem sikerülne harmadjára is. Azt is megtudtam, hogy nem vagyok náluk feketelistán. Várom a nekem megfelelő álláshirdetést.

dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most van ilyen lehetőségem, de még lehet, hogy a másik opciót választom. Gyakornok voltam a cégnél, miután ez letelt (lediplomáztam, lejárt a diákjogviszony), nem tudtam elég órát vállani, hogy felvegyenek rendesen félállásba. Azóta ez megváltozott, azonnal ajánlat egyeztetés fázisba léptünk. Ők mindent megtettek, hogy dolgozhassak velük, bőven azután is, hogy eljöttem. Most majd nekem kell eldönteni, hogy elfogadom-e, vagy megyek valamelyik másik céghez.
dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan volt, hogy kiléptem, és három évig zaklattak, hogy menjek vissza, mert nincsen ember. Úszómester voltam.
dec. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!