Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetséges az, hogy az...

Hogy lehetséges az, hogy az egyik diák munkás többet keres ugyanazon a munkahelyen mint a másik?

Figyelt kérdés

Más iskolaszövetkezeten keresztül kerültünk ugyan erre a munkahelyre, ugyanarra a munkakörre is. Mégis neki 1400 nettót ígért a szövetkezet, nekem pedig már jött első fizetésem és az igért 1200-at sem éri el,hanem 1146Ft/óra.


Még nem kapott fizetést szóval nem tudom valóban igaz e ez.

De eléggé feldühítene ha az lenne.

Ugyanazon munkáért más fizetés csak mert máshova regisztrált be neten??



2021. szept. 17. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mar hogyne lehetne, munkahelyen se fizetnek mindenkinek ugyanannyit
2021. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Sehol nincs általában egyenfizetés. Amennyit ki tud az ember harcolni magának...

Ez ne dühítsen fel, máshol is így van.

2021. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ezelőtt kb 15 éve diákmunkáztam, nálunk is többet kerestek a Meló Diákosok, mint a Fürgések. Menj át a másikhoz, ha az szimpibb.
2021. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebben nyúl le a diákszövetkezet.
2021. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát rendben, erre nem számítottam :D

Jó tudni hogy lehúznak pénzről!

2021. szept. 17. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

"Jó tudni hogy lehúznak pénzről!"

Drága Bogár!

Ezt egyik diákszövetkezet sem titkolja, hiszen van náluk is "szerződési feltételek", csak el kell olvasni, mielőtt bármit aláír náluk az ember. Ha valamit nem értesz belőle, akkor kérdezni sem bűn. :)


Üdv. a felnőttek világában!

2021. szept. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!